VIVO! Krosno rozdaje Karty Podarunkowe!


VIVO! Krosno rozdaje Karty Podarunkowe!
2020-07-29
17 lipca w VIVO! Krosno ruszyła wyjątkowa akcja „Karty za Paragony”. W czasie jej trwania klienci Centrum Handlowego mogą wymienić paragony na Karty Podarunkowe o wartości 50 zł. Do rozdania jest ponad 300 kart.

Co należy zrobić, aby otrzymać Kartę Podarunkową?

Wystarczy przyjść do VIVO! Krosno w dniach 17 - 31 lipca, zrobić zakupy za min. 250 zł (można połączyć maksymalnie dwa dowody zakupu), a następnie zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu czynnego w dniach 27 - 31 lipca, w godz. 12.00 - 20.00. Klienci, którzy spełnią warunki określone w regulaminie otrzymają w prezencie za zakupy Kartę Podarunkową o wartości 50 zł.

To nie koniec atrakcji!

Dodatkowo będzie można wziąć udział konkursie głównym, w którym do wygrania będą Karty Podarunkowe o wartości 200 zł każda oraz bilety do kina Helios. Aby je wygrać trzeba będzie wykonać zadanie dodatkowe. Będzie ono polegało na oszacowaniu liczby piłeczek znajdujących się w wakacyjnym basenie VIVO!.

W akcji biorą udział paragony z zakupów zrobionych pomiędzy 17 a 31 lipca br.

Szczegóły na www.vivo-krosno.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl