VIVO! Piła rozdaje ekogadżety


VIVO! Piła rozdaje ekogadżety
2021-07-08
Ekologiczne śniadaniówki, butelki filtrujące wodę brita lub unikatowe torby z materiałów pochodzących z recyklingu? W dniach 9-10 lipca klienci VIVO! Piła będą mogli je otrzymać przy okazji codziennych zakupów.

Produkty wielokrotnego użytku zyskują coraz większą popularność - są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i praktyczne. Cechuje je większa wydajność niż ich jednorazowe odpowiedniki. Pozwala to mocno ograniczyć ilość generowanych śmieci, co w momencie, gdy rzeki i oceany toną w odpadach, ma niebagatelne znaczenie. Rezygnacja z napojów w plastikowych butelkach czy foliówek nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Szczególnie, że z gotowymi, prośrodowiskowymi rozwiązaniami przychodzi VIVO! Piła.

- Chcemy, aby zakupy w VIVO! były nie tylko przyjemne, ale i pożyteczne. Dlatego też niebawem obdarujemy naszych gości bezpiecznymi dla natury gadżetami. Wierzymy, że sprawdzą się one na co dzień i posłużą przez długi czas - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła. - To jednak zaledwie jedno z licznych rozwiązań ekologicznych, jakie oferujemy. Za przykład innych tego typu działań niech posłuży zeszłoroczne uruchomienie, na dachu naszego obiektu, trzech pasiek, w których zamieszkało ponad 150 tysięcy pszczół. Dodatkowo, od kwietnia tego roku mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogą korzystać z Miejskiego Punktu Elektroodpadów, zlokalizowanego obok VIVO! - dodaje.

Ekogadżety w akcji „EKO ZAKUPY W VIVO!"

Co należy zrobić, aby zdobyć jeden z bezpiecznych dla planety upominków? Wystarczy odwiedzić VIVO! i dokonać zakupu wybranych produktów z asortymentu najemców, za kwotę minimum 150 zł, a następnie okazać to na maksymalnie dwóch paragonach. W puli prezentów znajdują się: ekologiczna śniadaniówka, butelka z filtrem brita i jedyna w swoim rodzaju torba VIVO!, uszyta z materiałów pochodzących ze ścianek akcji, organizowanych w obiekcie. To jednak nie wszystko! Dostarczając do VIVO! minimum 20 zużytych baterii lub 50 plastikowych nakrętek można też otrzymać niespodziankę specjalną, czyli drobne ekoupominki.

Akcja „EKO ZAKUPY W VIVO!" odbędzie się w dniach 9-10 lipca, w godz. 13:00-19:00 w VIVO! Piła. Gadżety będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Akcji. Szczegóły oraz regulamin dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl