VIVO! Stalowa Wola rozbrzmi analogowymi dźwiękami


VIVO! Stalowa Wola rozbrzmi analogowymi dźwiękami
2021-09-10
Już w najbliższą sobotę, tj. 11 września, w VIVO! Stalowa Wola odbędzie się wielkie święto muzyki w stylu vintage.

Już w najbliższą sobotę, tj. 11 września, w VIVO! Stalowa Wola odbędzie się wielkie święto muzyki w stylu vintage. W godzinach otwarcia Centrum, tj. 10:00-21:00, na Placu Eventowym, pasjonaci organicznych brzmień będą mieli okazję kupić, sprzedać lub wymienić się własnymi egzemplarzami płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych z muzyką polskich oraz zagranicznych artystów z wystawcami oraz pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Muzyka w stylu vintage

11 września w godzinach 10:00-21:00, na Placu Eventowym w VIVO! Stalowa Wola, odbędzie się kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. Stoiska wystawców wypełnią albumy i single największych muzycznych legend ubiegłego wieku -  Jimiego Hendrixa, Davida Bowie, The Cure, Queen, Boba Dylana, Boney M., Dead Can Dance czy Cocteau Twins. Wśród kilku tysięcy krążków z muzyką polską i zagraniczną (amerykańską oraz europejską) znajdą się zarówno klasyki - dyskografia ABBY, Davida Bowie czy Czesława Niemena, jak i trudno dostępne, unikatowe pierwsze wydania oraz edycje specjalne - jezzowe popisy Keitha Jarretta, gitarowe riffy Tony'ego Iommi czy ponadczasowe brzmenia Pink Floyd. Nie zabraknie także twórczości współczesnych artystów, z kompozytorami Eninio Morricone i Hansem Zimmerem na czele. Do nabycia będą również maxi single oraz single 7 cali w okazyjnych cenach.

Analog jest w modzie

- W dobie powracającej mody na vintage'owe brzmienia oraz braku dostepności profesjonalnych sklepów z analogowymi nośnikami muzycznymi w mniejszych miastach, odczuwamy potrzebę organizacji wydarzenia, które umożliwi każdemu mieszkańcowi Stalowej Woli i jej okolic wzbogacić prywatne zbiory o ekskluzywne egzemplarze płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. Na naszym  kiermaszu będzie można nabyć unikatowy muzyczny prezent dla bliskiej osoby lub bez żadnych opłat wymienić się krążkami z innymi. Ponadto liczący się w branży wystawcy z całej Polski chętnie doradzą w kwestii zakupu oraz podzielą się wspólną pasją do dźwięków wydobywających się z gramofonu. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu - mówi Paweł Wojtkowski, Dyrektor VIVO! Stalowa Wola

Każda płyta i kaseta, przed umieszczeniem ich na stoisku, przejdą drobiazgową selekcję. Powstała w ten sposób kolekcja obfitować będzie w różnorodne pod względem gatunku i daty wydania egzemplarze, znajdujące się jedynie w dobrym i bardzo dobrym stanie.

Kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Stalowa Wola odbędzie się w sobotę 11 września, w godz. 10:00-21:00, na Placu Eventowym. Wydarzenie jest bezpłatne.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~1eww, 2021-09-11 12:06:30

    jade, moze sbie cos kupie do swojej kolekcji winylow


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl