W 2019 wydatki na transformację cyfrową będą równe PKB Polski, Szwecji i Czech


W 2019 wydatki na transformację cyfrową będą równe PKB Polski, Szwecji i Czech
2018-12-13
Cyfrowa transformacja trwa i ma się coraz lepiej. Jak podaje IDC, przez najbliższe cztery lata globalne wydatki na digitalizację, będą rosły w 17% tempie rok do roku. Tylko w 2019 cyfryzacja wystawi firmom rachunek opiewający na łączną sumę aż 1,25 biliona dolarów.

To ponad dwukrotnie tyle, co PKB Polski.


Cyfrowa transformacja to określenie, które odmieniane jest przez wszystkie przypadki w każdej branży. Mówiąc krótko, cyfryzacja nie bierze jeńców, dlatego firmy, które nie zainwestują w digitalizację w długiej perspektywie nie mogą czuć się bezpiecznie, myśląc o swojej biznesowej pozycji. Jak wynika z danych IDC, które w listopadzie ujrzały światło dzienne, w przyszłym roku wydatki na cyfrową transformację będą rekordowo wysokie.

Prognozy firmy analitycznej zakładają, że do 2022 wydatki na digitalizację będą rosły w blisko 17% tempie rok do roku. 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/w_2019_wydatki_na_transformacje_cyfrowa_beda_rowne_pkb_polski_szwecji_i_czech.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl