W Galardii można wygrać Sylwestra marzeń


W Galardii można wygrać Sylwestra marzeń
2023-12-06
CH Galardia obdaruje w grudniu swoich klientów prezentami. Galeria przygotowała specjalną akcję, której zwycięzca wygra wycieczkę na bal sylwestrowy w Hotelu Szary Residence, w Michałowicach. Ponadto, robiąc świąteczne zakupy w centrum można będzie otrzymać karty przedpłacone do sklepów Galardii.

Przedświąteczny czas nieodłącznie kojarzy się z prezentami i miłymi gestami. Dlatego teraz CH Galardia zorganizowała akcję, w której uczestnicy programu Non Stop Bonus Club, mają szansę na zdobycie atrakcyjnych podarunków.

Galeria przygotowała dla swoich klientów nagrodę główną, jaką będzie Sylwester marzeń, w Hotelu Szary Residence, w Michałowicach, a także karty przedpłacone do wykorzystania na zakupy w sklepach centrum. 

„Kupując w Galardii świąteczne podarunki dla swoich najbliższych, można również samemu zostać obdarowanym. Przygotowaliśmy dla naszych klientów spotkanie z Mikołajem oraz prezenty, które pozwolą im zrealizować swoje małe marzenia, a także spędzić niezapomnianą noc sylwestrową, w towarzystwie ukochanej osoby”mówi Joanna Zdyb, Shopping Center Manager, Centrum Galardia w Starachowicach.

Aby mieć szansę na nagrodę główną, należy rejestrować paragony za zrobione w galerii zakupy. Osoba, która w czasie trwania akcji, od 1 do 17 grudnia, zarejestruje najwięcej paragonów, wygra dwuosobową wycieczkę na bal sylwestrowy w Hotelu Szary Residence, w Michałowicach, wraz z noclegiem
i noworoczną obiadokolacją.

Okazję do otrzymania kart przedpłaconych, o wartości 30 zł, będą mieli klienci, robiący zakupy w sklepach Galardii, za minimum 150 zł, w dniach trwania akcji, tj. 1-17 grudnia. Podarunki można będzie odebrać zgłaszając się na stoisko promocyjne w dniach 2, 9, 16 lub 17 grudnia, w godzinach 11.00-18.00.  

Odbiór nagród możliwy będzie po okazaniu przynależności do programu lojalnościowego galerii. Pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie https://www.centrumgalardia.com.pl/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl