W harmonii z oceanem – limitowana kolekcja KÅSEBERGA od IKEA i World Surf League


W harmonii z oceanem – limitowana kolekcja KÅSEBERGA od IKEA i World Surf League
2022-05-12
Czy połączenie zrównoważonego rozwoju z aktywnym życiem jest możliwe? IKEA udowadnia, że tak, nawiązując współpracę z World Surf League (WSL), której efektem jest limitowana kolekcja KÅSEBERGA. Inspiracją dla nowości były codzienne potrzeby surferów oraz globalne wyzwania związane z przyszłością planety.

Wezwanie oceanu
Wizją i misją IKEA jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. Tym razem nawiązując współpracę z WSL, marka skupiła się na ochronie oceanów, zmniejszeniu ilości plastiku i wsłuchaniu się w głosy osób, którym los środowiska nie jest obojętny. Aby jak najlepiej sprostać temu zadaniu w projektowanie włączonych zostało ponad 3 500 surferów, którzy przeprowadzili badania oraz przetestowali prototypy. Wśród nich znalazł się jeden z najbardziej rozpoznawalnych w tej grupie Rob Machado i Kassia Meador - okrzyknięta przez New York Times „królową noseridingu".

Najnowsza limitowana kolekcja to 26 wyjątkowych elementów stworzonych dla wszystkich, którzy kierują się filozofią surferów, niezależnie od tego czy łapią fale czy nie. Artykuły zostały wykonane z materiałów odnawialnych i pochodzących z recyklingu.

Produkty KÅSEBERGA to przedmioty, które powstały z myślą o tym, aby jak najlepiej zachować ocean i plaże dla przyszłych pokoleń i tych, którym są bliskie - surferów. Przykładowo torba z kolekcji wspiera zrównoważony styl życia, a zabierając ją ze sobą z łatwością możemy dbać o czystość środowiska, ponieważ wspaniale się sprawdza do zbierania śmieci pozostawionych na plaży. Wystarczy zacząć, a inni będą nas naśladować, dzięki czemu razem zadbamy o planetę.

Produkty z serii KÅSEBERGA pomogą prowadzić zdrowe, zrównoważone i mobilne życie na co dzień - na wodzie i w jej pobliżu. Limitowana kolekcja dostępna będzie tylko w wybranych sklepach stacjonarnych IKEA (IKEA Warszawa Janki, IKEA Warszawa Targówek, IKEA Gdańsk, IKEA Katowice, IKEA Kraków, IKEA Szczecin) i online na IKEA.pl od 1 maja 2022 roku.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.wasilewska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl