W którym kierunku zmierzają systemy ERP?


W którym kierunku zmierzają systemy ERP?
2018-07-12
Coraz popularniejsze stają się hasła dotyczące cyfrowej transformacji, tymczasem to nie tylko slogan – a rzeczywistość. Systemy ERP odgrywają w niej kluczową rolę, szczególnie w procesie dostosowania się organizacji do nowych warunków i modeli biznesowych. Systemy ERP przez lata były niedoceniane. Główny powód stanowiły ograniczenia technologiczne, jednak obecnie- w erze cyfrowej transformacji, przedsiębiorstwa cieszą się ogromem funkcjonalności, które dostarcza oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Czym jest cyfrowa transformacja?

Cyfrową transformację (ang. digital transformation) możemy zdefiniować jako zmianę organizacyjną, skutkującą przenikaniem się nowoczesnych technologii w obszarze wszystkich działań przedsiębiorstwa, którego efektem jest synergia ultranowoczesnych rozwiązań informatycznych z procesami, które w rezultacie tworzą nowe modele biznesowe, a ich istotą jest technologia cyfrowa.

Cyfrowa transformacja opiera się na ogólnym wykorzystaniu technologii informatycznych przy realizacji procesów w przedsiębiorstwach, takich obsługa klientów, sprzedaż, finanse, dystrybucja, produkcja, marketing i wiele innych. Business Intelligence to rozwiązanie, które pozwala przemienić olbrzymie zasoby danych w konkretne informacje.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/w_ktorym_kierunku_zmierzaja_systemy_erp.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl