Wakacyjne rabaty w Porcie Łódź


Wakacyjne rabaty w Porcie Łódź
2018-07-17
Trwa sezon letnich wyprzedaży, a rabaty w sklepach Portu Łódź sięgają nawet 90%.

To dobry moment by kupić upatrzone wcześniej kolekcje w dużo niższych cenach, tym bardziej, że w sklepach dostępna jest jeszcze pełna rozmiarówka. Dodatkowo, 13 lipca, Port Łódź zaprasza na akcję promocyjną „Szczęśliwa 13-tka”. Tego dnia zakupy w Centrum zrobimy jeszcze taniej.

Wakacje to dobry czas by wymienić lub uzupełnić swoją garderobę o letnie kolekcje i akcesoria. W sklepach Portu Łódź trwają bowiem wyprzedaże, sięgające nawet do 90% ceny. Lista sklepów oraz szczegóły dotyczące wyprzedaży znajdują się na stronie www.portlodz.pl

Na zakupy warto wybrać się szczególnie w najbliższy piątek, na ten dzień przypada bowiem akcja promocyjna Portu Łódź – „Szczęśliwa 13-tka”, a na Klientów czekają dodatkowe obniżki i rabaty. Taniej o 30% kupimy bieliznę i kostiumy kąpielowe w sklepie Esotiq. Triumph przygotował z kolei rabat wynoszący 15%, przy zakupie minimum dwóch rzeczy z asortymentu swojego sklepu. Jeśli szukamy modnych torebek i butów – zakupimy je taniej o 20% w sklepach CCC i Wojas. W piątek 13 lipca, warto zajrzeć również do Top Secret, przy zakupie 2 rzeczy otrzymamy tu rabat wynoszący 40%. Wybrany asortyment, taniej o 23%, oferuje tego dnia także sklep Puma.

Wakacje to czas wyjazdów i odpoczynku na łonie natury. Z myślą o urlopowiczach, pralnia Panda przygotowała promocję w wysokości 30% na pranie śpiworów, koców i kołder.

Do akcji promocyjnej Portu Łódź przyłączyła się także IKEA. Dla posiadaczy karty IKEA FAMILY, sklep przygotował rabat 25% na słoiki i butelki z serii Korken, idealne do wekowania i przygotowywania przetworów i soków. Taniej o 20% kupimy w IKEA również wózek do przechowywania z serii Risatorp.

Pełna oferta akcji promocyjnej „Szczęśliwa 13-tka” znajduje się na stronie www.portlodz.plRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl