Wake Up! Z nowym energetyzującym żelem do twarzy NIVEA MEN


Wake Up! Z nowym energetyzującym żelem do twarzy NIVEA MEN
2019-03-01
Każdego dnia stawiasz czoła wielu wyzwaniom. Intensywne dni, projekty, spotkania – to Twoja codzienność ;) Efekty życia na pełnych obrotach szybko stają się widoczne na skórze twarzy. Jest poszarzała, pozbawiona blasku, a oznaki zmęczenia są coraz bardziej dostrzegalne… WAKE UP!

Zapewnij swojej skórze intensywne pobudzenie z nowym energetyzującym żelem do twarzy NIVEA MEN Wake-Up Active Energy.

Umówmy się - poranki bywają ciężkie. Aby jak najszybciej zyskać pełną gotowość do działania i stawić czoła kolejnym wyzwaniom, postaw na szybkie i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Twojej skórze odzyskać zdrowy wygląd. Lekka konsystencja nowego żelu NIVEA MEN Wake-Up Active Energy szybko się wchłania i daje natychmiastowe uczucie nawilżonej skóry, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Wyjątkowa formuła Vitamin+ Complex zapewnia dogłębne odżywienie nawet najbardziej zmęczonej cerze. A do tego mikro-pigmenty, które zadbają o wyrównanie kolorytu skóry
i poprawią jej kondycję.

Efekt? Widoczny natychmiast. 

Rozpocznij dzień od dawki intensywnej energii NIVEA MEN Wake-Up Active Energy - od teraz Twoja skóra dotrzyma Ci kroku.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kgolec

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl