Wejdź do wirtualnego świata „Czystej Przyjemności” SANPLAST SA


Wejdź do wirtualnego świata „Czystej Przyjemności” SANPLAST SA
2021-02-22
SANPLAST SA zaprasza do swojego wyjątkowego świata „Czystej Przyjemności”- czyli na wyjątkową ekspozycję swoich produktów. Już dziś można ją odwiedzić nie wychodząc ze swojego domu!

Pandemia zmieniła nasze zwyczaje. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie. Idąc z duchem czasu i mając na względzie panujące warunki SANPLAST SA otwiera nam drzwi do swojej wirtualnej rzeczywistości – do świata „Czystej Przyjemności”, w której liczy się jakość i każdy szczegół.

„Wyjątkowe sytuacje wymagają niekonwencjonalnego podejścia do Klienta. Właśnie z myślą o naszych Klientach i partnerach biznesowych powstała ta realizacja. Dzięki wirtualnemu spacerowi mogą zapoznać się oni z szeroka ofertą naszych produktów, ale także poznać miejsce, w którym one powstają”.  – podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu.

To kolejny krok w rozwoju SANPLAST SA w tej dobrze znanej i popularnej obecnie sferze online. Na ekspozycji znajdziemy najbardziej popularne i cenione serie produktów jak i nowości, które sukcesywnie poszerzają ofertę SANPLAST SA. „Odkrywamy przed szerokim gronem odbiorców swoje wnętrze, bo przez lata działalności mamy się czym pochwalić.- podkreśla Małgorzata Hulisz.

Zapraszamy do wirtualnego świata wyjątkowych produktów SANPLAST SA: https://visitpoland.online/poznan/spacery/sanplast/ 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl