Weź udział w wyjątkowym konkursie Panasonic z Filmujemy i wygraj aparat używany przez topowych vloge


Weź udział w wyjątkowym konkursie Panasonic z Filmujemy i wygraj aparat używany przez topowych vloge
2021-03-15
Sztuka, sport czy może coś zupełnie innego? Panasonic we współpracy z Szymonem Chałupką z kanału Filmujemy zachęca konsumentów do tego, aby za pomocą filmu, zdjęcia lub prostego opisu pokazali w czym są najlepsi.

W ramach konkursu realizowanego przez markę i popularnego operatora, można zyskać szansę na wygranie LUMIX GH5, aparatu wielokrotnie nagradzanego w prestiżowych konkursach.


Każdy z nas ma talent, którym może się pochwalić. Niektórzy są mistrzami w gotowaniu, podczas kiedy inni do perfekcji opanowali śpiewanie, obrabianie zdjęć czy montowanie filmów. Niezależnie od tego w czym jesteśmy najlepsi, warto pochwalić się swoimi zdolnościami, w szczególności wtedy, kiedy można przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodę. W tym celu Panasonic wspólnie z Szymonem Chałupką z kanału Filmujemy przygotował konkurs, w którym można wygrać wielokrotnie nagradzany aparat Lumix GH5 wraz z torbą DMW-PS10 w zestawie, by bezpiecznie i wygodnie przechowywać sprzęt podczas podróży.

Zasady konkursu, który trwa do 28 marca 2021 roku są proste. Wystarczy, że uczestnik pokaże w czym jest najlepszy. Może to zrobić w formie prostego opisu lub publikując zdjęcie bądź film z odpowiedzią na zadanie konkursowe, w swoich mediach społecznościowych. Aby wziąć udział wystarczy przejść do wypełnienia formularza konkursowego znajdującego się na stronie https://campaigns.panasonic.eu/pl-konkurs-filmujemy, gdzie dostępny jest również regulamin aktywacji.

LUMIX GH5 to bezlusterkowy aparat cyfrowy stworzony nie tylko do zdjęć, ale również do filmów. Wykorzystywany między innymi przez profesjonalnych fotografów oraz vlogerów, charakteryzuje się niezwykle stylowym wyglądem, który został stworzony przez firmę Panasonic na podstawie sugestii przekazywanych przez użytkowników. Wyposażony w matrycę o rozdzielczości 20,3 megapikseli oraz procesor Venus Engine 10, zapewnia najwyższą jakość obrazu spośród aparatów cyfrowych LUMIX G, odwzorowując jednocześnie wyjątkowe bogactwo kolorów. Dodatkowe udogodnienia w postaci m.in. stabilizacji obrazu, rejestrowania obrazów wideo w jakości 4k 60p/50p oraz funkcji nagrywania w 10-bitowej jakości 4K, czynią go aparatem idealnym do opowiedzenia historii, które warto zapamiętać.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl