Wielki powrót Atrium Game Zone w stolicy! Wystartuj w ogólnopolskich rozgrywkach w CS:GO


2023-03-22
Gamerzy z całej Polski – łączcie się! Centra Atrium po raz kolejny ruszają z turniejami w ramach Atrium Game Zone. W tym roku będzie można zmierzyć się w Counter Strike’u: Global Offensive! Do wygrania są wysokie nagrody pieniężne i gamingowe.

Rozgrywki odbędą się w aż 6 galeriach handlowych Atrium w całej Polsce, w tym aż 3 w samej Warszawie! Na najbliższy turniej uderzajcie do Atrium Targówek i Atrium Reduta! Atrium Game Zone to jedyne w swoim rodzaju święto gamingu.

 

Pierwsza edycja tego wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – padła rekordowa liczba ponad 3 000 uczestników! W ubiegłorocznych rozgrywkach wzięły udział setki osób, a najlepsi z najlepszych wygrywali naprawdę wartościowe nagrody. Wtedy toczyły się zacięte boje w Fortnicie. W tym roku będziecie mogli zmierzyć się w CS:GO – liderze dyscyplin esportowych.

 

W Warszawie w organizacji Atrium Game Zone biorą udział aż 3 centra handlowe Atrium. Najbliższy turniej odbędzie się już w ten weekend w Atrium Targówek (24–25.03), a w kolejnym tygodniu czeka nas starcie w Reducie (31.03–01.04). Zgłoszenia ruszyły 1 marca! Pamiętajcie, by uwzględnić w nich tę lokalizację, w której chcecie zawalczyć o zwycięstwo. Gra odbywa się systemem best of 16 na jednej z trzech map wybieranych przez admina, systemem pucharowym.

 

To nie wszystko! Jesteś demonem szybkości? Sprawdź się również w rywalizacji na czas. Najszybsi zawodnicy mają szansę na zdobycie nowego skina do broni – AK-47 Aslimov – i niezwykle pożądanego przez wszystkich skina do noża Huntsman Night. W przeciwieństwie do głównych rozgrywek, na tę nie musicie specjalnie się zapisywać.

 

Oprócz atrakcyjnych skinów i nagród od sponsorów Atrium Game Zone, którymi są  Genesis, Actina i LG, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, w zależności od zajętego miejsca w wysokości 300, 500, a nawet i 1000 zł!

 

Turniej Atrium Game Zone odbywa się aż w 5 polskich miastach – Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Pile i Bydgoszczy. Swój refleks i umiejętność strategicznego myślenia możecie sprawdzić w każdym z nich, a w rywalizacji na czas zmierzyć się z zawodnikami z innych galerii.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym zapisy@atriumgamezone.pl!

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Eska.

 

Harmonogram warszawskich turniejów

 

24–25.03ATRIUM TARGÓWEK

 

31.03–1.04ATRIUM REDUTA

 

14–15.04ATRIUM PROMENADA

 

 

Więcej informacji na stronie: https://atriumgamezone.pl/atrium-counter-strike-turniej-2023/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl