Wielkie odliczanie do Świąt w Porcie Łódź!


Wielkie odliczanie do Świąt w Porcie Łódź!
2018-12-18
Coraz bliżej Święta! Niezwykłą atmosferę zbliżającej się Gwiazdki poczuć można w Porcie Łódź, który zaprasza dorosłych i dzieci do wspólnego odliczania dni pozostałych do Bożego Narodzenia i udziału w licznych bezpłatnych atrakcjach.

Mikołaj, pierniczki, elektryczna kolejka, muzyczne parady i Jarmark – poczujmy magię Świąt!

WYJĄTKOWY NASTRÓJ

Na tegoroczne Święta Port Łódź rozbłysnął 140 tysiącami światełek. Iluminacje świetlne pojawiły się wewnątrz Centrum na pluszowych dekoracjach i świetlnych drzewkach oraz na zewnątrz, gdzie z kolei ozdabiają widoczny z daleka 4 - metrowy prezent oraz wielką choinkę usytuowaną w urokliwym miejscu– na Patio Portu Łódź. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) znajduje się Lodowa Wyspa z ruchomymi zwierzątkami z koła podbiegunowego. Natomiast tuż obok Lodowej Krainy podziwiać można wspaniałą choinkę, po której wspinają się pluszowe polarne misie.

MIKOŁAJ I ŚWIĄTECZNE PIERNIKI

W Centrum nie mogło zabraknąć oczywiście Mikołaja. Ulubiony Święty wszystkich dzieci pojawił się w swojej siedzibie w Porcie Łódź, chętnie rozmawia z maluchami i rozdaje słodkie upominki. Z Mikołajem każde dziecko może zrobić sobie również bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie. Tuż obok tronu Mikołaja znajduje się strefa dekorowania świątecznych pierniczków, a we wspólnej zabawie swoim pociechom chętnie towarzyszą ich rodzice i opiekunowie. Udekorowane pierniczki każdy mały cukiernik może oczywiście zabrać ze sobą do domu.

 

 

W PODRÓŻ Z MIKOŁAJEM

Hitem tegorocznych Świąt w Porcie Łódź jest elektryczna kolejka, która codziennie zabiera bezpłatnie dzieci (wraz z opiekunami) na przejażdżkę po terenie Centrum. Podróż kolejką Świętego Mikołaja jest dla maluchów niezwykłym przeżyciem, które z pewnością zapadnie im na długo w pamięci!  Kolejka elektryczna funkcjonuje też jako pojazd Mikołaja i Elfów w świątecznych muzycznych paradach, które odbywają się w Porcie Łódź każdego dnia przy akompaniamencie piosenek i dzwonków.

TRADYCYJNY JARMARK

Port Łódź zaprasza również na Świąteczny Jarmark, gdzie do 23 grudnia na Klientów czekają regionalni wystawcy z lokalnymi przysmakami, słodkościami oraz rękodziełem. Na Jarmarku znajdują się stoiska z panamskimi kapeluszami, odzieżą z wełny alpaki, ceramiką, artystyczną biżuterią oraz naturalnymi kosmetykami. Na stoiskach kupić można ponadto piękne przedmioty ozdabiane metodą decoupage, dekoracje do domu zrobione z drewna oraz mnóstwo innych świątecznych akcesoriów, które wprowadzą do naszych domów gwiazdkową atmosferę.

ŚWIĄTECZNE WYSPY

Każdego roku przed Bożym Narodzeniem w Porcie Łódź pojawiają się tymczasowe wyspy z dodatkowym świątecznym asortymentem. Miejsca pod wynajem wysp rezerwowane są dużo wcześniej, zazwyczaj już na początku września. Centrum stawia na sprawdzone marki, tak by w przedświątecznym okresie zapewnić Klientom zarówno najlepszą jakość, jak i szeroki wybór produktów. Na tymczasowych wyspach kupić można m. in. biżuterię, bombki i ozdoby świąteczne, kreatywne zabawki dla dzieci, naturalne kosmetyki oraz idealne na prezent tematyczne skarpetki. Na parkingu zewnętrznym Portu Łódź pojawił się z kolei punkt, który sprzedaje hodowlane choinki z łódzkiego centrum ogrodniczego Tracz.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl