Wielkie otwarcie Maxi Zoo w Krakowie


2017-11-10
Już 15 listopada otwiera się wyjątkowe miejsce dla wszystkich właścicieli zwierząt. W Krakowie w Centrum Handlowym Futura Park powstanie 17. w Polsce sklep sieci Maxi Zoo, do którego na zakupy będzie można przyjść zawsze wraz z pupilem.

Już 15 listopada otwiera się wyjątkowe miejsce dla wszystkich właścicieli zwierząt. W Krakowie w  Centrum Handlowym Futura Park powstanie 17. w Polsce sklep sieci Maxi Zoo, do którego na zakupy będzie można przyjść zawsze wraz z pupilem. W pierwszych dniach otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji i rabat -20% na cały asortyment – aż 6 000 produktówbw atrakcyjnych cenach.

Maxi Zoo otworzy swoje drzwi w  Centrum Handlowym Futura Park przy ul. Profesora Adama Rożańskiego 32 już w środę, 15 listopada o godz. 10.00. Natomiast w sobotę, 18 listopada zaprasza przez cały dzień wszystkich miłośników zwierząt wraz z pupilami na specjalne atrakcje przygotowane z okazji oficjalnego, uroczystego otwarcia. Balonowe zoo dla dzieci, bary z przekąskami dla psów, słodka niespodzianka dla pierwszych klientów oraz inne atrakcje czekają tego dnia na klientów Maxi Zoo. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać także z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą.
 
Otwarcie nowego sklepu Maxi Zoo w Krakowie to także okazja by wesprzeć 3. edycję ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Podaj łapę”. Jej celem jest pomoc GOPR w szkoleniu i opiece nad psami ratowniczymi. Do końca listopada kupując w sklepach Maxi Zoo bransoletkę z łapką, każdy może przyłączyć się do akcji i pomóc czworonożnym bohaterom. Bransoletka kosztuje 10 zł, a całkowity przychód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji GOPR.

„Maxi Zoo jest nie tylko siecią specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, ale również rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami. Robimy wszystko, by każdy z naszych sklepów był dla właścicieli zwierząt miejscem, w którym zawsze uzyskają specjalistyczną poradę na tematy dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila bez względu na jego gatunek” – Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Maxi Zoo Polska. Od samego początku działalności polskie sklepy Maxi Zoo starają się również nawiązywać współpracę z lokalnymi schroniskami i fundacjami.

„Otwarcie nowego sklepu Maxi Zoo jest dla nas ważnym wydarzeniem. W każdym mieście staramy się tworzyć społeczności miłośników zwierząt, dzięki którym już od dwóch lat z powodzeniem realizujemy akcję charytatywną Podaj Łapę i wiele innych lokalnych przedsięwzięć. Jesteśmy z klientami w stałym kontakcie poprzez newsletter, naszą stronę www i kanały na social mediach. Co miesiąc publikujemy tam ciekawe artykuły dotyczące zwierząt, wiele porad i informacje o bieżących promocjach” – dodaje Bartłomiej Łętocha.

Co ważne, Maxi Zoo w swoich sklepach nie sprzedaje zwierząt. Jedną z głównych wartości sieci jest ochrona i troska o wszystkie zwierzęta. Maxi Zoo wychodzi z założenia, że w zgodzie z tym powinny one mieć zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni, dostosowaną do wymagań gatunkowych. Mimo że powierzchnia sklepów to około 450-500m2 (więcej niż liczą inne sieci sklepów zoologicznych), to i tak niewystarczająco, by zapewnić zwierzętom komfortowe warunki przebywania.

Obecnie na terenie Polski działa 16 sklepów Maxi Zoo - sześć w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), po jednym w Milanówku, Wołominie, Piasecznie, Sosnowcu, Łodzi, Gdyni, Opolu i we Wrocławiu.

Więcej informacji o sieci sklepów Maxi Zoo i jego ofercie znajduje się na stronie www.maxizoo.pl.Więcej informacji:

Adrianna Sobczak
Agencja 4frame
e-mail: adrianna.sobczak@4frame.pl
mobile: +48 668 686 875


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adrianna.sobczak@4frame.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl