Wróżki i ich tajemnice


2018-03-13
Przepowiadanie przyszłości z wyglądu herbacianych fusów, czytanie z dłoni lub choćby magiczne karty tudzież magiczna kula. Wróżbici zapewniają nam naprawdę wiele atrakcji, z których ponoć umieją wyczytać, czego tylko zapragniemy lub znaleźć odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie.

Czy jednak magia jest czymś, na czym powinniśmy polegać, podejmując najważniejsze życiowe decyzje? Jak to jest, że niektórzy z nas wierzą w magię, zaś większość raczej stara się jej unikać?

W obecnych czasach odwiedzamy wróżbitę osobiście lub wybieramy wygodniejszą opcję, jaką stanowią internetowe przepowiednie. Niezależnie od tego, na co się ostatecznie zdecydujemy, oczekujemy tego samego efektu – pragniemy dowiedzieć się, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Pytamy o miłość, pracę, samopoczucie i wszelką pomyślność. Przeważnie myślimy, że wróżby powiedzą nam prawdę. Jak jest w rzeczywistości – tak naprawdę nie wiadomo.

Magia przyciągała ludzkość od dawna. Również osoby, które nie ufają wróżbom, czasami nabierają ochoty, by dowiedzieć się czegoś na swój temat. Trudno zrozumieć, w jaki sposób to tak naprawdę działa. Z drugiej strony, czy naprawdę chcemy przez resztę życia pamiętać datę swojej śmierci lub wiedzieć, kiedy podupadniemy na zdrowiu, czy może kto jest nam pisany? Owa informacja bywa dla wielu przykra, gdyż powoduje chęć wpłynięcia na kierunek wydarzeń. Jak niejednokrotnie się przekonaliśmy, może to graniczyć z cudem.

Najlepsze rozwiązanie może stanowić odnalezienie złotego środka. Porzucenie ślepej wiary we wszystko, co mówi człowiek, który nigdy wcześniej nie spotkał nas na swojej drodze. Niewykluczone, że są i tacy, którzy istotnie są w posiadaniu niezwykłych umiejętności i właśnie w ten sposób przewidują naszą przyszłość. Jest jednak sporo takich, którzy posługują się na co dzień wyłącznie dobrym słowem, wiedzą z dziedziny psychologii czy skutecznym sposobem na ludzi. Potraktować prognozę beztrosko, w ramach niewinnej rozrywki? Wróżba z kart klasycznych, dlaczego by nie! Na co dzień lepiej jednak twardo stąpać po ziemi.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dabali777

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl