Wybór idealnych okularów nie musi być trudny - warsztaty z Osobistą Stylistką w Serenadzie


Wybór idealnych okularów nie musi być trudny - warsztaty z Osobistą Stylistką w Serenadzie
2019-05-13
Dużo kobiecego wsparcia, ciekawy temat, wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi. Tak wyglądało poniedziałkowe spotkanie z Moniką Jurczyk - OSĄ Osobistą Stylistką w Serenadzie. Tematem warsztatów, które odbyły się w salonie Trendy Opticians, był dobór idealnych okularów. Dużo kobiecego wsparcia, ciekawy temat, wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi. Tak wyglądało poniedziałkowe spotkanie z Moniką Jurczyk - OSĄ Osobistą Stylistką w Serenadzie. Tematem warsztatów, które odbyły się w salonie Trendy Opticians, był dobór idealnych okularów. 

Każdy z nas, dba o to, aby nie tylko dobrze wyglądać, ale również podkreślić swój indywidualny styl. Jak głosi stare powiedzenie - Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego dobór akcesoriów garderoby, takich jak okulary to niezwykle ważny element! Dzięki dobrze dopasowanym oprawkom i szkłom, możemy się poczuć komfortowo i pewnie. Wiedzę na ten temat przekazała uczestniczkom warsztatów klubu MAM MOC Monika Jurczyk, znana jako OSA - Osobista Stylistka.

- Zawsze miałam problem z doborem okularów, dlatego na co dzień noszę soczewki. Myślę, że po tym spotkaniu to się zmieni. Udało mi się znaleźć idealny kształt oprawek, które podkreślają moje oczy i są bardzo wygodne - podsumowuje Monika, która uczestniczyła w spotkaniu Klubu MAM MOC.

Podczas warsztatów, uczestniczki miały szansę dowiedzieć się jak znaleźć i dopasować okulary do kształtu twarzy, ale także swojej osobowości. Stylistka zdradziła tajniki dobierania kolorów, kształtów oprawek i wzorów, tak aby podkreślały indywidualny styl każdej z kobiet.

- Długo szukałam idealnych okularów przeciwsłonecznych, dlatego bardzo się cieszę, że mogłam spotkać się z OSĄ, która poradziła mi jaki kształt oprawek powinnam nosić - komentuje Ania, uczestniczka warsztatów.

„Okulary jako wyróżnik stylu" było jednym z czterech majowych spotkań, które odbywają się w ramach cyklu warsztatów klubu MAM MOC. To jedyny tego typu klub dla mam w Centrum Handlowym w Krakowie. Kolejne warsztaty poprowadzą Paulina Holtz, Aneta Wątor oraz Monika Mrozowska.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl