Wymień paragon na torbę z autorskim rysunkiem Andrzeja Mleczki!


2019-11-08
Modne, ekologiczne torby na zakupy z rysunkami i tekstami autorstwa znanego satyryka Andrzeja Mleczki będzie można wygrać w konkursie urodzinowym organizowanym przez Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Od 9 do 24 listopada klienci centrum będą mogli wymieniać paragony na nagrody.

Od 9 listopada goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz mogą wziąć udział w zabawie urodzinowej pod hasłem „Urodzinowe zakupy z uśmiechem”. Na klientów, którzy zrobią zakupy w sklepach galerii za min. 150 zł, czekać będą modne torby na zakupy z autorskimi grafikami Andrzeja Mleczki.

Andrzej Mleczko to znany polski rysownik, satyryk i scenograf. Jest autorem ponad 20 tysięcy rysunków i ilustracji opublikowanych w kilkudziesięciu pismach i magazynach. Dotychczas zbiory jego prac ukazały się w ponad 50 książkach i albumach. Sygnowane przez autora torby, które czekać będą na klientów naszego centrum, zawierają cztery różne zabawne teksty lub rysunki do wyboru.

Aby odebrać oryginalną torbę, należy zrobić zakupy sklepach galerii na łączną kwotę minimum 150 zł (paragony z hipermarketu Auchan nie biorą udziału w zabawie) i przedstawić paragony w punkcie obsługi promocji w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Akcja potrwa od 9 do 24 listopada, ale warto się spieszyć! Każdego dnia torby są wydawane do wyczerpania zapasów!

Akcja odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Punkt obsługi promocji będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00, a w soboty od 10.00 do 19.00.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl