Wystartowała LOTERIA FOXY


2024-05-28
1 maja wystartowała Loteria Foxy, w której codziennie można wygrać 5 tysięcy złotych lub vouchery do zrealizowania w sklepach Smyk, Empik i Decathlon. Każdy zarejestrowany zakup produktów marki to szansa na wygraną. Akcja potrwa do 30 czerwca.

Foxy to marka która towarzyszy polskim rodzinom na co dzień, oferując wysokiej jakości ręczniki kuchenne, papier toaletowy i chusteczki higieniczne. “Chcemy nie tylko wspierać naszych konsumentów w codziennych domowych wyzwaniach, ale też zachęcać do spędzania wartościowego czasu razem z najbliższymi. Dlatego w Loterii Foxy codziennie można wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne i vouchery na zakupy, które pozwolą sprawić swojej rodzinie wiele chwil przyjemności” - mówi Tomasz Walicki, Dyrektor Marketingu Foxy.


Zasady udziału w loterii są bardzo proste. Wystarczy kupić dowolny papier toaletowy, ręczniki papierowe lub chusteczki Foxy, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie loteriafoxy.pl i sprawdzić, czy pod e-zdrapką kryje się nagroda. Każdy zarejestrowany zakup to szansa na wygraną 5 tysięcy złotych lub vouchera na rodzinne przyjemności - takie, jakie tylko chcesz!Każdy uczestnik  może dokonać dowolnej liczby zgłoszeń, ale jeden dowód zakupu może zostać zarejestrowany tylko jeden raz. 

Do wygrania jest 61 nagród pieniężnych o wartości 5 tysięcy złotych każda oraz liczne vouchery do sklepów Smyk, Empik i Decathlon o wartości 100 zł i 200 zł. Regulamin akcji oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie loteriafoxy.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

labcon

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl