Yawal zakończył cykl szkoleń na rynkach zagranicznych


Yawal zakończył cykl szkoleń na rynkach zagranicznych
2022-10-29
Już od wielu lat firma Yawal organizuje cykl szkoleń pod nazwą Akademia Yawal skierowanych dla swoich klientów.


Po długiej przerwie spowodowanej pandemią firma wróciła do poprzedniej formy spotkań, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony obecnych, jak i potencjalnych partnerów firmy.

Tym razem Yawal osobiście zaznaczył swoją obecność na rynkach zagranicznych. Szkolenie - najnowsze rozwiązania technologiczne dedykowane stolarce aluminiowej, odbyło się do tej pory na Litwie w Czechach i na Słowacji. Szkolenia prowadzili przedstawiciele Yawal na co dzień pracujący z Klientami na dedykowanych rynkach.

Uczestnicy Akademii mogli zapoznać się z nowościami produktowymi oferowanymi przez Yawal oraz przez partnerów, którymi w tym roku byli m.in. Orgadata, Hutchinson, Proventus, Roto, Reglas, IGP Powder Coating.

Akademia Yawal to okazja do spotkań z przedstawicielami firmy oraz specjalistami z działu R&D, którzy na miejscu służą wyspecjalizowaną wiedzą techniczną i produktową. Szkolenia, to nie tylko możliwość zdobycia praktycznej wiedzy to też okazja do przeprowadzenia rozmów biznesowych z obecnym na szkoleniu Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Yawal Georegem Cannonem, dzięki temu Yawal może utrwalać i zacieśniać relacje biznesowe ze swoimi partnerami. Spotkania Akademii Yawal przeznaczone są dla właścicieli, technologów, szefów produkcji i projektantów reprezentujących producentów stolarki aluminiowej.

Dzięki szerokiej ofercie produktowej Yawal jest postrzegany przez swoich klientów jako partner skupiony na innowacyjnych i komfortowych rozwiązaniach.

Yawal zakończył na ten rok Akademie skierowane do klientów zagranicznych, jednak cykl szkoleń nadal trwa. Przed firmą kolejne spotkanie tym razem skierowane dla Architektów, które odbędzie się już w Listopadzie. Na Szkolenie — najnowsze rozwiązania technologiczne dedykowane stolarce aluminiowej Yawal zaprasza do Książa koło Wałbrzycha lub Torunia. Więcej informacji oraz zapisy na szkolenia można znaleźć na stronie internetowej Yawal - https://www.yawal.com/szkolenia.htmlYawal
press box

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl