Z Warszawy do USA: Coca-Cola American Food Week w Food Hall Powiśle


2023-12-05
Grudzień w Food Hall Powiśle rozpoczął się w iście amerykańskim stylu.

Aż do 10 grudnia w największej strefie gastronomicznej w tej części Warszawy czekają specjalnie przygotowane dania z amerykańskim twistem oraz koktajle, które przeniosą smakoszy prosto do USA. Każdy dzień uprzyjemnią dodatkowe atrakcje rodem zza oceanu: DJ sety z amerykańskim popem, spotkanie z Warsaw Eagles i konkurs jedzenia amerykańskich przysmaków na czas, Coca-Cola Pong czy muzyka na żywo. Ta wielka kulinarna podróż odbywa się w ramach Coca-Cola American Food Week w samym sercu Powiśla.

Nie trzeba wyjeżdżać za ocean, aby poczuć amerykański klimat… nad Wisłą. W Food Hall Powiśle trwa Coca-Cola American Food Week. Każdego dnia aż do 10 grudnia na odwiedzających strefę gastronomiczną w Elektrowni Powiśle czeka cała gama atrakcji – począwszy od specjalnego menu w amerykańskim stylu. Po poniedziałkowych wrażeniach z American Stand-Up Comedy Show i warsztatach koktajlowych, we wtorek (5 grudnia) czas na American 2000' Night. Od godziny 19:00 do 22:00 na muzycznej scenie Kandeli zagości amerykański pop, głównie z lat 00', a to oznacza tańce w rytm przebojów Christiny Aguilery, Beyonce, Madonny czy Britney Spears. W środę (6 grudnia) z niespodzianką dla najmłodszych przybędzie Święty Mikołaj. Między 17:00 a 20:00 wraz ze swoim Elfem będzie osładzał dzień dzieciom, które będą mogły spotkać go przy Goffrach. Od godziny 19:00 czeka nas muzyczny wieczór w amerykańskim klimacie. W repertuarze live bandu pojawią się covery takich gwiazd jak Louis Armstrong, Miles Davies czy Billy Holiday. Czwartek (7 grudnia) upłynie pod hasłem Thursday Students Party, co nie oznacza, że tylko studenci będą mogli brać udział w wydarzeniu. Od godziny 19:00 każdy będzie mógł sprawdzić się w legendarnych rozgrywkach Coca-Cola Pong i wygrać vouchery na drinki.

Równie amerykańsko zapowiada się weekend. Piątkowy wieczór (8 grudnia) będzie poświęcony Frankowi Sinatrze. W ramach Tribute to Frank Sinatra na scenie Kandeli zagra live band ze specjalnie skomponowanym repertuarem, w którym pojawią się świąteczne przeboje oraz największe hity Franka Sinatry. Jeden set będzie poświęcony amerykańskim świątecznym szlagierom. W sobotnią noc (9 grudnia) aż do północy czekają kultowe Dźwięki Powiśla. Będzie to idealny before przed niedzielnym spotkaniem z drużyną Warsaw Eagles (10 grudnia). Między 14:00 a 16:00 odbędzie się konkurs jedzenia amerykańskich przysmaków na czas. Chętni burgerożercy staną do rywalizacji z zawodnikami kultowej drużyny futbolu amerykańskiego.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Coca-Cola American Food Week w Food Hall Powiśle jest bezpłatny. Na rozgrywki w ramach Coca-Cola Pong oraz konkurs jedzenia na czas obowiązują zapisy na miejscu. Szczegółowy harmonogram znajduje się pod linkiem wydarzenia: https://fb.me/e/2YMEec9Vt.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl