Z Wrocław Fashion Outlet wygraj karnety i bilety na festiwal Nowe Horyzonty


Z Wrocław Fashion Outlet wygraj karnety i bilety na festiwal Nowe Horyzonty
2020-10-20
Kolejny rok z rzędu Wrocław Fashion Outlet jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Z tej okazji do 25 października można wygrać karnety na wyjątkową edycję jednego z najważniejszych polskich wydarzeń kulturalnych

 

We Wrocław Fashion Outlet od lat angażujemy się we wspieranie wartościowych projektów kulturalnych. Pozostajemy temu wierni także w tym nietypowym i pełnym wyzwań roku - po raz trzeci  będziemy wspierać jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Europie – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Jesień to dla nas czas kampanii „Back to basics – Powrotu do podstaw”, w której zachęcamy klientów do wyboru ponadczasowych stylizacji i smart-shoppingu w duchu zrównoważonego rozwoju. Kino i film to także podstawa – jeden z najważniejszych elementów kultury, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w zbliżającej się wyjątkowej edycji Festiwalu - jubileuszowej, a do tego połączonej z American Film Festival.

Do 25 października na miłośników kina na Facebooku Wrocław Fashion Outlet czeka konkurs, w którym można wygrać ostatnie dostępne festiwalowe karnety. Regularna sprzedaż została już zakończona. W październiku od Wrocław Fashion Outlet będzie można także otrzymać pojedyncze kody dostępowe do filmów dostępnych na festiwalowej platformie.

Wyjątkowa edycja Festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, który już trzeci rok z rzędu jest wspierany przez Wrocław Fashion Outlet, to marka sama w sobie. Wydarzenie powstało 20 lat temu i jest produkowane przez stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Tegoroczna edycja Festiwalu, z racji trwającej pandemii koronawirusa, jest wyjątkowa i została połączona z American Film Festival. W ostatnich tygodniach sytuacja epidemiologiczna w Polsce stała się bardzo poważna, dlatego twórcy festiwalu podjęli decyzję o przeniesieniu tegorocznych edycji MFF Nowe Horyzonty i American Film Festival na platformę online. Oznacza to, że od 5 do 15 listopada widzowie będą mogli obejrzeć w tej formie ponad 170 nowych filmów, w tym ponad 130 pełnometrażowych, z programu obu festiwali. W salach kinowych odbędzie się jedynie kilka symbolicznych pokazów, zorganizowanych zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Z platformy online będą mogli korzystać posiadacze i posiadaczki karnetów oraz ci, którzy wykupią dostęp do wybranych seansów. Szczegółowy program zostanie ogłoszony 20 października, a dwa dni później rozpocznie się sprzedaż biletów/dostępów na konkretne seanse.

 

Wrocław Fashion Outlet zaprasza nie tylko miłośników kina na zakupy ponadczasowych kreacji ze zniżkami sięgającymi do – 70%. Więcej szczegółów na temat obowiązujących promocji, czy bieżące informacje o konkursach, w których można wygrać karnety i bilety na Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty - Amercian Film Festival można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl