Za nami targi ISH 2023! Zapraszamy na relację ze stoiska Vasco!


Za nami targi ISH 2023! Zapraszamy na relację ze stoiska Vasco!
2023-03-22
Po kilku latach przerwy największe w Europie targi branży sanitarno-instalacyjnej ISH powróciły do swej tradycyjnej formuły.

Około 2000 firm z 53 krajów zaprezentowało nowości i innowacje w Centrum Targowo-Wystawienniczym we Frankfurcie nad Menem. Wśród nich nie mogło zabraknąć wyznaczającej trendy w systemach instalacyjnych marki Vasco.

Organizowane co dwa lata targi ISH we Frankfurcie nad Menem od lat prezentują największe osiągnięcia w branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Także i w tym roku, w dniach od 13 do 17 marca we Frankfurckim Centrum Targowo-Wystawienniczym, można było na żywo spotkać się z przedstawicielami branży sanitarno-instalacyjnej.

Nowa, hybrydowa formuła

Około 2000 firm z branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej z 53 krajów zaprezentowało swoje nowości i innowacje szerokiemu gronu odbiorców. Do ich grona w tym roku dołączyli także Ci, którzy nie mogli pojawić się w halach targowych we Frankfurcie nad Menem. Czerpiąc bowiem doświadczenie z wirtualnej edycji ISH 2021, organizatorzy w postanowili połączyć obie formy prezentacji targowych - na żywo i on-line. Wyznaczyło to także nową formułę targów ISH Digital Extension umożliwiającą kontakt z klientami, partnerami i dziennikarzami przez Internet.

Wokół zrównoważonej przyszłości

W obliczu globalnego kryzysu i krytycznych wydarzeń ostatnich lat, skupiono się na rozwiązaniach na rzecz zrównoważonej przyszłości. Przez pięć dni na targach ISH wszystko kręciło się wokół innowacji, które były hołdem dla osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju. Tych kilka lat przerwy w targach przemysł i branża HVAC wykorzystała na intensyfikacje prac nad tworzeniem rozwiązań dla wspólnej przyszłości, innowacji, ochrony klimatu i efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów. Oszczędne wykorzystanie wody, odnawialne źródła energii do wytwarzania ciepła i higieniczne, czyste powietrze w budynkach zdominowały główną tematykę targów. Nie mogło zabraknąć także najnowszych trendów projektowych, które z pewnością staną się ważnym wyznacznikiem rozwoju.

ISH Energy: wszystko dla transformacji energetycznej w budynkach

Imponująca przestrzeń targowa została podzielona tematycznie na dwa sektory - ISH Water: komfort spotyka się ze zrównoważonym rozwojem oraz ISH Energy: wszystko dla transformacji energetycznej w budynkach. Te ostatnie miało miejsce w pawilonach 8-12, gdzie wystawcy zaprezentowali całe spektrum innowacyjnych pomysłów na transformację energetyczną w budynkach: od pomp ciepła, poprzez systemy kogeneracyjne i systemy grzewcze z ogniwami paliwowymi, aż po fotowoltaikę i systemy solarne. W centrum uwagi znalazły się również: kotły kondensacyjne przystosowane do wodoru, rozwiązania cyfrowe, energooszczędne systemy automatyki i oczywiście wentylacja domowa z odzyskiem ciepła.

Home of Smart Climate Solutions - Vasco na ISH 2023

Na tak ważnych i prestiżowych dla branży instalacyjno-sanitarnej targach nie mogło zabraknąć także wyznaczającej trendy w systemach instalacyjnych firmy Vasco. Zgodnie z przyświecającą całości ideą innowacyjności na rzecz zrównoważonej przyszłości zaprezentowała ona kompletny, energooszczędny i w pełni zintegrowany system służący do uzyskania optymalnego klimatu w całym domu - Home of Smart Climate Solutions. To kompleksowe rozwiązanie dedykowane zarówno do domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Pozwala na nowoczesne, inteligentne, a przede wszystkim przyjazne środowisku zarządzanie przepływem ciepła w budynkach: od źródeł zasilania, przez zróżnicowane formy sposobu ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, po wentylację z odzyskiem ciepła.

Dziękujemy gościom targów za tak liczne odwiedziny na naszym stoisku, inspirujące rozmowy, ciekawe pytania i konstruktywne opinie. Niezmiernie było nam miło zaprezentować Państwu nasze najnowsze rozwiązania, opowiedzieć o ich szerokim zastosowaniu oraz energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska wpływie, jakie mają na ich użytkowników oraz otaczający nas świat - podsumowuje targi Patrycja Michałek, Product Manager Vasco Polska.

Do zobaczenia na kolejnej edycji targów ISH!

Więcej na: www.vasco.eu


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl