Zabawa na okrągło!


Zabawa na okrągło!
2019-03-19
W piątek i sobotę (22 – 23 marca) w Porcie Łódź, w pobliżu fontanny „Rozgwiazda” odbędzie się event pod znakiem Koła Fortuny! Organizatorem zabawy jest sklep Change Lingerie, który przygotował dla Klientów Centrum wspaniałe niespodzianki. Wystarczy tylko zakręcić kołem – wszystkie pola wygrywają!

Przez cały najbliższy piątek i sobotę w godzinach otwarcia Portu Łódź, Klienci będą mogli wziąć udział w zabawie z losowaniem nagród przygotowanych przez sklep Change Lingerie. Na terenie Centrum, obok fontanny „Rozgwiazda” stanie specjalne Koło Fortuny a każdy, kto nim zakręci wylosuje dla siebie nagrodę – kupon z rabatami, który będzie można wykorzystać na zakupy w sklepie. Wszystkie pola zwyciężają, a na Klientów czeka mnóstwo atrakcyjnych rabatów w wysokości od 20% do nawet 50% ceny w zależności od kwoty zakupów (akcja nie łączy się z innymi promocjami).

Przy stoisku z Kołem Fortuny czekać będą też ekspertki, które rozdawać będą ulotki dotyczące brafittingu, a także słodki poczęstunek.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl