Zadbaj o swój kręgosłup w Galerii Przymorze


Zadbaj o swój kręgosłup w Galerii Przymorze
2025-10-17
W sobotę 18 października w godzinach 11:00-17:00 Galeria Przymorze zaprasza mieszkańców Gdańska i okolic na wydarzenie poświęcone profilaktyce zdrowia kręgosłupa.

To doskonała okazja, by w przyjaznej atmosferze dowiedzieć się, jak zadbać o swoje plecy – zwłaszcza jeśli na co dzień spędzasz wiele godzin przed komputerem lub za biurkiem.

Podczas wydarzenia na odwiedzających czeka szereg atrakcji przygotowanych z myślą o edukacji i promocji profilaktyki schorzeń kręgosłupa:

·       zapisy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne,

·       mini-warsztaty z fizjoterapeutką – nauczysz się prostych technik autoterapii,

·       edukacyjny quiz zdrowotny, w którym sprawdzisz Twoją wiedzę o kręgosłupie,

·       stoisko informacyjne z materiałami edukacyjnymi i drobnymi upominkami,

·       interaktywny infokiosk i stół multimedialny z filmami i ćwiczeniami wspierającymi zdrowie pleców,

·       fotostrefa edukacyjna.

„W Galerii Przymorze staramy się organizować wydarzenia, które nie tylko bawią, ale też niosą realną wartość dla mieszkańców. Tym razem chcemy zwrócić uwagę na zdrowie kręgosłupa – coś, o czym często zapominamy w codziennym pośpiechu. 18 października zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje plecy – chcemy pokazać, że profilaktyka w tym zakresie może być prosta i dostępna dla każdego” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Innowacje dla Zdrowia. Projekt został całkowicie sfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Zdrofit.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Multi Poland Sp. z o.o.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl