Zagłosuj w plebiscycie SUPER DACH 2020 i wygraj!


Zagłosuj w plebiscycie SUPER DACH 2020 i wygraj!
2021-02-16
Portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL zaprasza do wzięcia w plebiscycie SUPER DACH 2020. Głosujący mogą wygrać jeden trzech odkurzaczy mobilnych marki Severin, ufundowanych przez BMI Braas.

Zdjęcia dachów zostały przesłane przez dekarzy zrzeszonych w programie SUPERDEKARZ i przedstawiają dachy położone przez nich w 2020 roku. Redakcja portalu wytypowała 50 zdjęć, które najciekawiej odzwierciedlają urodę dachówek ceramicznych, betonowych oraz blachodachówek na różnego typu budynkach - od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. Pierwszy etap głosowania, które odbywa się na stronie Facebook portalu Superdsekarz, upływa 24 lutego o północy.

 

Zasady plebiscytu:

1. Oddaj głos na przynajmniej 1 zdjęcie w każdej z trzech kategorii: 1 - Dach nowy, 2 - Renowacja dachu, 3- Dach z lotu ptaka

2. Możesz oddać maksymalnie 10 swoich głosów (polubień). 

3. Na tym etapie nazwiska i firmy wykonawców trzymane są w tajemnicy, abyś kierował/-a się wyłącznie tym, co widzisz na zdjęciu. 

4. Zliczanie głosów rozpocznie się 25 lutego 2021 r. i wyłoni 12 półfinalistów, czyli najbardziej popularne zdjęcia.

5. 1 marca rozpocznie się 2 etap plebiscytu. Przedstawimy 12 półfinalistów i ponownie poddamy głosowaniu. W ten sposób wybrane zostaną SUPER DACHY 2020, po 3 w każdej kategorii.

6. Jeśli zagłosujesz w 1 i 2 etapie plebiscytu, a dodatkowo przekonująco uargumentujesz, dlaczego dane zdjęcie zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, masz szansę na jedną z 3 nagród - mobilnego odkurzacza do auta i domu marki SEVERIN, które ufundowała marka BMI Braas.

*

Program SUPERDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Portal SUPERDEKARZ.PL to z kolei źródło porad związanych z budową i konserwacją dachów, skierowany zarówno do osób zainteresowanych budownictwem, profesjonalnych dekarzy, jak i osób planujących budowę lub właścicieli własnego domu. Strona zawiera m.in. praktyczną wyszukiwarkę Superdekarzy oraz Certyfikowanych Dekarzy Braas działających w Polsce.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERDEKARZ

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl