Zagraj 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Aurą Centrum!


2018-01-12
Finał WOŚP w Aurze to gratka dla miłośników aktywności fizycznej. 14 stycznia br. od godz. 11.00 w centrum będzie można kręcić rowerowe kilometry dla najmłodszych podopiecznych szpitali, a także spróbować różnych dyscyplin sportowych i form treningu pod czujnym okiem partnera akcji – Planety Formy.

W najbliższą niedzielę na ulicach w całej Polsce pojawi się mnóstwo osób z charakterystycznymi naklejkami – serduszkami na ubraniach. Nie inaczej będzie w Aurze Centrum. Nasz udział w Finałach Orkiestry to już coroczna tradycja. WOŚP w Polsce to taka impreza, w której – gdy już raz się zagra – po prostu chce się brać udział. Staramy się, by oprócz tradycyjnej zbiórki pieniędzy przez wolontariuszy, co roku nasz program na Finał był nieco bogatszy. Chcemy, by przygotowane atrakcje zachęcały różne grupy naszych Klientów do wsparcia celów Orkiestry. W tym roku liczymy na miłośników aktywnego spędzania czasu. Myślę, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

 

Od godz. 11.00 w Atrium głównym i w Strefie Sportu na II piętrze centrum odbędą się liczne pokazy i prezentacje, w których będzie można wziąć aktywny udział. Wśród zaplanowanych atrakcji są: porady fizjoterapeutyczne i porady dietetyczne, trening Jumping Fitness, czyli zajęcia fitness na trampolinach, pokazowy trening z Cross z Olsztyńskimi Lakersami z możliwością uzyskania porady trenerskiej oraz zrobienia zdjęcia z zawodnikami, zumba z Michałem Młyńskim, trening rodzinny, a także pokaz tańca w wykonaniu Centrum Tańca Wasilewski Felska, występ szkoły muzycznej Yamaha i wiele innych. Udział w zajęciach sportowych będzie możliwy po wrzuceniu cegiełki do puszki WOŚP.

 

Głównym punktem dnia będzie jednak Rowerowa Orkiestra Świątecznej Pomocy, czyli sztafeta na rowerach stacjonarnych w wykonaniu 5 drużyn: Michelin Team, Dziewczyny na szosach, Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team, Centrum Rowerowe Team i Akademia Kolarstwa Olsztyn. O godz. 12.00 część kolarzy wyruszy spod Aury Centrum w teren, w kierunku Stawigudy. Łącznie pokonają 26 kilometrów na 26 Finał WOŚP i zbiorą fanty, które po powrocie z terenu zostaną wylicytowane przez Klientów Aury. Ci ostatni z kolei od 13.00 do 15.00 będą sami mogli pokręcić kilometry na rzecz Orkiestry. Za każdy wykręcony w akcji kilometr sponsor wrzuci 1 zł do puszki WOŚP. Każdy może przejechać tyle kilometrów, ile tylko da radę.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do aktywnego wsparcia 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!



Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuck

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl