Zainspiruj się z nowym katalogiem Galerii Wnętrz DOMAR


Zainspiruj się z nowym katalogiem Galerii Wnętrz DOMAR
2022-08-16
Aby nasze "aranżowanie" stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, wrocławska Galeria Wnętrz DOMAR przygotowała podręczne, darmowe źródło informacji, jakim jest nowe wydanie Katalogu Wnętrzarskiego. A co możemy w nim znaleźć?

Stworzenie wymarzonego wnętrza to dopasowanie elementów wystroju zarówno do preferowanej estetyki, jak i metrażu, co może niejednego, domowego projektanta przyprawić o ból głowy. Także wielogodzinne poszukiwanie inspiracji w Internecie zazwyczaj kończy się zbyt dużą ilością zgromadzonych pomysłów, co wprowadza chaos w ogólnym planowaniu. Klucz do sukcesu stanowi znalezienie takiego źródła najistotniejszych informacji i najciekawszych inspiracji, które umożliwi sprawne i przyjemne urządzanie wnętrz. A tym właśnie jest nowe wydanie corocznego Katalogu Wnętrzarskiego Galerii Wnętrz DOMAR.

Pokategoryzowany design

Tworząc nowy katalog Galerii Wnętrz DOMAR, postawiono przede wszystkim na ponadczasowe, modne i estetyczne rozwiązania. Zamknięte w podręcznym formacie inspiracje ułatwiają nie tylko zaprojektowanie wnętrza w całości, ale również odnalezienie konkretnych elementów dopełniających dane pomieszczenia – kuchnię, salon czy sypialnię. Aranżacje skategoryzowane pod najważniejsze pomieszczenia umożliwiają szybkie odnalezienie poszukiwanego wystroju, w którego tworzeniu wykorzystywane są najpopularniejsze formy, kształty i kolory dostępnego wyposażenia.

Katalog oferuje rozwiązania dla zwolenników różnych stylów - od chłodnego minimalizmu po wystawne glamour. Odnalezienie konkretnych produktów ułatwione jest dzięki podzielonym na kategorie short listom. Taki układ katalogu ułatwia znalezienie interesujących nas mebli czy artykułów wykończenia, które zobaczymy zarówno w aranżacji, jak i osobno.

Wystrój na każdy humor

Projektując wnętrza według własnej, ulubionej estetyki, często nie wiemy jakie elementy wybrać. Stąd też wzrasta popularność tzw. „moodboardów”, czyli prezentacji wizualnych, łączących kolory, próbki i zdjęcia poglądowe. Moodboard może być oparty na konkretnej tematyce - na przykład filmu, sztuki, kolorów czy fasonów - a nawet na osobistych odczuciach, które chcemy odtworzyć daną estetyką. Tego typu prezentacje wizualne możemy często zauważyć w pracowniach projektantów mody, choć są równie popularnym narzędziem wśród osób odpowiedzialnych za wnętrza i architektów.

Zawarte w katalogu Galerii Wnętrz DOMAR moodboardy zostały stworzone przede wszystkim po to,  by przedstawiać nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie. Umożliwiają zaprojektowanie wnętrza w oparciu o konkretną tematykę, zainteresowania czy atmosferę, której poszukujemy w danym pomieszczeniu – na przykład komfortowy relaks w sypialni i salonie lub praca w domowym biurze. Zawarte w katalogu pakiety, moodboardy oraz wskazówki dotyczące łączenia elementów ułatwiają zaprojektowanie pięknej, wymarzonej przestrzeni w preferowanej estetyce oraz umożliwią znalezienie nowego stylu, który chcemy wprowadzić do naszego domu.

Jedno miejsce, tyle możliwości

Katalog Galerii Wnętrz DOMAR to nie tylko obszerne kompendium wnętrzarskich inspiracji. W wydaniu opisane są również usługi, które są dostępne na terenie galerii – w tym Bezpłatne Porady Architekta i pomoc Asystenta Klienta. W przypadku pierwszej opcji, architekt doradzi nam bezpłatnie w kwestii aranżacji, dopasowując ją do aktualnych potrzeb, a Asystent znajdzie do niej potrzebne produkty. Prócz dbania o spełnianie aranżacyjnych marzeń, Galeria Wnętrz DOMAR to także przyjazne miejsce oferujące pełen zakres dodatkowych usług – od pomocy przy dorabianiu kluczy, załatwiania spraw bankowych, po relaks w kawiarniach oraz dbanie kondycję fizyczną w siłowni czy szkole tańca.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GUTPR
http://www.gutpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl