Zakręć jesiennym kołem fortuny w NoVa Park


Zakręć jesiennym kołem fortuny w NoVa Park
2021-10-13
Wykręć jesienne upominki od NoVa Park! W dniach 15-16 października w godzinach 11.00-19.00 zajrzyj do NoVa Park, zrób zakupy, odpowiedz na proste pytanie dotyczące jesieni i zgarnij nagrodę! A następnie zabierz swoje maluchy na kreatywne warsztaty jesienią malowane!

Zakupy połączone z fantastyczną zabawą? W NoVa Park to możliwe! A to wszystko dzięki akcji „Jesienne koło fortuny”. W dniach 15-16 października w godzinach 11.00-19.00 wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony z 2 różnych sklepów), aby wejść do gry o jesienny upominek. Zgłoś się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji, zakręć kołem fortuny i odpowiedz na pytanie dotyczące jesieni. Poprawna odpowiedź daje prawo wyboru jednej z dostępnych w danej puli godzinowej nagrody! Czekają chusty damskie, płaszcze przeciwdeszczowe lub parasole! Liczba upominków ograniczona.

W programie wydarzenia zaplanowaliśmy także bezpłatne warsztaty kreatywne dla najmłodszych! W kąciku artystycznym znajdą się tematyczne kolorowanki i szablony do odbijania.

„Dobra zabawa w jesiennym klimacie w NoVa Park! Chcesz zakręcić naszym kołem losującym pytania i w ten sposób wykręcić dla siebie upominek? Zrób zakupy w NoVa Park i przygotuj się na gorącą rozgrywkę z jesienią w roli głównej!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajduje się na poziomie 0, przy salonie Reserved. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl