Zakupowe love – czyli Walentynki w ETC Swarzędz


Zakupowe love – czyli Walentynki w ETC Swarzędz
2024-02-13
Z okazji święta zakochanych centrum handlowe ETC Swarzędz przygotowało dla swoich gości miłe niespodzianki. 14 lutego za zakupy zrobione w sklepach galerii czekać będą pyszne słodkości.

Walentynki w ETC to nie tylko okazja do zakupów, ale także do romantycznych chwil i słodkich niespodzianek. Tego dnia zakupy o wartości minimum 100 złotych to szansa na otrzymanie uroczych walentynkowych upominków. 

 

Tego dnia wizyta w centrum handlowym odbywać się będzie w wyjątkowych okolicznościach.   ETC przygotowało aranżację specjalnie na tę okazję, tworząc atmosferę pełną miłości i romantyzmu. Klienci mogą cieszyć się nie tylko doskonałym zakupowym doświadczeniem, ale również wrażeniem przyjemnej walentynkowej atmosfery.

 

Dołącz do nas w ETC Swarzędz i spraw, aby te Walentynki były niezapomniane. Zakupy pełne miłości, słodkie niespodzianki i wyjątkowa atmosfera czekają na Ciebie - ETC Swarzędz, ul. Poznańska 6, środa, 14 lutego.

 

 

ETC Swarzędz to centrum handlowe położone w strategicznej części gminy – przy trasie łączącej Poznań i Warszawę, co umożliwia szybki dojazd nie tylko mieszkańcom Swarzędza, ale i okolicznych miejscowości. Z myślą o komforcie klientów ETC Swarzędz posiada wiele udogodnień. Do dyspozycji jest m.in. strefa gastronomiczna, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do relaksu i wypoczynku. Przed centrum znajduje się parking, na którym mieści się 1100 pojazdów, przygotowane zostały także stojaki i miejsca postojowe dla rowerzystów. Obiekt jest również w pełni dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej. ETC Swarzędz to tętniące życiem miejsce zakupów, relaksu i spotkań.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl