Zakupy z BONusem w Galerii Bemowo


Zakupy z BONusem w Galerii Bemowo
2020-11-03
Przyjemne zakupy połączone z zyskiem? Takie rzeczy czekają na Was w Galerii Bemowo!

W dniach 6-7 listopada w godzinach 12:00-20:00 odbędzie się akcja z BONusem. Do rozdania mamy aż 300 upominków w podziękowaniu za zakupy!

Dodatkowe środki na zakupy? W Galerii Bemowo jest to możliwe! Wystarczy wziąć udział w akcji „Zakupy z BONusem”, w ramach której Galeria Bemowo dziękuje za lojalność i regularne zakupy wręczając mieszkańcom Bemowa bony o wartości 30 złotych na kolejne zakupy do wybranych sklepów Galerii!

Co zrobić, aby zgarnąć bon? W dniach 6-7 listopada zrób zakupy w Galerii Bemowo za minimum 100 złotych (do każdego paragonu z hipermarketu należy okazać paragon z Galerii o wartości minimum 20 zł) i ciesz się zyskiem. Bony o wartości 30 złotych do odebrania w Punkcie Obsługi Akcji po okazaniu dowodów zakupu. Liczba upominków ograniczona. Bony zrealizować będzie można w wybranych sklepach w dniach trwania akcji, czyli 6 i 7 listopada. Po tym terminie bony tracą ważność. Listę sklepów biorących udział w akcji sprawdzić można na www.galeria-bemowo.pl w zakładce Wydarzenia.

Regulamin akcji „ZAKUPY Z BONusem” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo znajduje się na: https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl