Zaproś wiosnę do domu – warsztaty kreatywne dla seniorów


2023-03-21
Podczas kolejnego spotkania kreatywnego dla seniorów w Porcie Rumia będzie można wykonać wiosenne wianki z motywami wielkanocnymi. Zajęcia odbędą się 25 marca w godzinach 12.00-17.00. Wstęp wolny.

Słońce coraz częściej zagląda do okien i dni są coraz dłuższe – to znak, że wiosna zbliża się wielkimi krokami. Aby umilić oczekiwanie na nią, warto udekorować dom kolorowymi ozdobami. Podczas kolejnego spotkania kreatywnego dla seniorów w Porcie Rumia będzie można wykonać wiosenne wianki z motywami wielkanocnymi. Zajęcia odbędą się 25 marca w godzinach 12.00-17.00. Wstęp wolny. 

Zanim zazielenią się pąki drzew i krzewów wiosenny nastrój w domu możemy stworzyć dzięki kolorowym dekoracjom. W trakcie kolejnego wydarzenia z cyklu „Senior aktywny i kreatywny”, które odbędzie się 25 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan będzie można wykonać wielobarwne wiosenne wianki, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne temperatury. 

Do stworzenia kolorowych dekoracji posłużą kolorowe kawałki płótna i juty, sznurki, włóczki, które uczestnicy warsztatów będą umieszczać na obręczach. Powstałą w ten sposób bazę dekoracji będzie można ozdobić za pomocą kwiatów, barwnych pomponów i różnorodnych elementów dekoracyjnych. Nie zabraknie wśród nich dodatków o wielkanocnym charakterze. Dzięki temu powstaną kompozycje, które ułożone na stole lub powieszone na drzwiach wprowadzą do domowego wnętrza świąteczny nastrój. 

Warsztaty w ramach cyklu „Kreatywny senior” w Porcie Rumia są okazją do spotkania osób w podobnym wieku, które interesuje sztuka i lubią własnoręcznie wykonywać dekoracje. Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, a uczestnicy na miejscu znajdą wszelkie przybory potrzebne do wykonania dekoracji. 

Następna okazja do wzięcia udziału w cyklu pojawi się 15 kwietnia, gdy w trakcie spotkania będzie można wykonać ozdoby i przedmioty metodą upcyklingu.  

Warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 25 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W zajęciach można będzie wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl