Zarina wchodzi do Wola Parku


Zarina wchodzi do Wola Parku
2018-07-09
Wola Park przyciąga zagraniczne marki. Wśród nowych najemców centrum handlowego znalazła się Zarina należąca do Melon Fashion Group - rosyjskiego koncernu odzieżowego.

Wola Park jest drugim miejscem w Polsce, gdzie można zapoznać się z bogatą ofertą marki dedykowanej kobietom. Salon zajął powierzchnię 200 mkw.

Zarina tworzy modne, stylowe i kobiece ubrania na każdą okazję. Wygodne fasony, różnorodne tkaniny, ciekawe kroje i bogata paleta barw sprawiają, że kolekcje Zariny są komfortowe, pełne energii i najmodniejszych trendów.

Nowoczesne centrum handlowe to takie, które podąża za trendami i uzupełnia swoje portfolio o ciekawe marki. Dlatego właśnie stale poszerzamy ofertę Wola Parku. Jesteśmy przekonani, że Zarina to kolejny sklep na mapie naszego Centrum, który zdobędzie ogromną popularność. Marka proponuje ubrania i dodatki najwyższej jakości, i o przyciągającym uwagę wzornictwie, które z pewnością docenią nasi klienci - przekonuje Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

Melon Fashion Group posiada ponad 600 sklepów zlokalizowanych w Europie Środkowo-Wschodniej. Portfolio firmy tworzą trzy marki modowe: Zarina, Love Republic i befree. Każda z nich charakteryzuje się kolekcjami bogatymi w ciekawe kroje, efektowne materiały i dbałość o detale.

Salon w Wola Parku zlokalizowany jest na parterze pomiędzy sklepami Big Star i Parfois.

 Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl