Zdjęciowe Love w Galerii Krakowskiej


Zdjęciowe Love w Galerii Krakowskiej
2020-02-14
Jak upamiętnić chwile spędzone razem? Najlepiej na fotografii.

. Z okazji Święta Zakochanych Galeria Krakowska przygotowała niecodzienną akcję, w ramach której odwiedzający mogą pokazać swoją miłość na zdjęciach. A potem... spędzić razem czas na kolacji, siłowni lub zabiegach spa. Zdjęciowe Love czas start!

Zdjęcia są bezcenną pamiątką, a chwile spędzone razem warte są zapamiętania. To właśnie dlatego Galeria Krakowska na walentynki przygotowała akcję, w ramach której zakochani mogą otrzymać zaproszenia na wspólne świętowanie. Co należy zrobić?

W dniach 14-15 lutego w Hali Grodzkiej na poz. -1 (przy salonie Empik) można znaleźć specjalną instalację w kształcie serca, która posłuży za tło do romantycznych fotografii. Wystarczy wykonać zdjęcie i w terminie 14-16 lutego dodać je pod postem konkursowym na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej. 17 lutego na profilu zostanie utworzony album ze zgłoszonymi zdjęciami. Autorzy ujęć, które otrzymają największą liczbę reakcji, otrzymają nagrody, wśród których znajdą się: zaproszenia do restauracji Miyako Sushi, Miyako Sushi Express i La Stazione, karnety na siłownię My Fitness Place wraz z konsultacjami trenerskimi, a także zabiegi spa w salonie ManiPedi. Głosowanie potrwa do 19 lutego do godziny 15:00.

 

Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny na Facebooku oraz stronie www.galeriakrakowska.pl.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl