Zdrowie na pierwszym miejscu: Dzień Diagnosty Laboratoryjnego w CH Rondo


Zdrowie na pierwszym miejscu: Dzień Diagnosty Laboratoryjnego w CH Rondo
2024-05-22
W najbliższą sobotę, 25 maja 2024 roku, CH Rondo wraz ze Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych CM UMK, zaprasza na Dzień Diagnosty Laboratoryjnego.

To święto dedykowane profesji, która odgrywa kluczową rolę w opiece zdrowotnej i profilaktyce, ale przede wszystkim to okazja do zadbania o własne zdrowie poprzez wykonanie bezpłatnych badań profilaktycznych.

W sobotę, w godzinach od 11:00 do 16:00, każdy odwiedzający CH Rondo będzie miał szansę skorzystać z darmowego pomiaru ciśnienia tętniczego, sprawdzenia poziomu cukru we krwi oraz analizy składu ciała. Te kluczowe badania mogą pomóc w wczesnym wykryciu chorób cywilizacyjnych. Członkowie Studenckiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych będą również udzielać porad na temat zdrowego trybu życia.

Sobotnia inicjatywa to kolejny dowód na to, że CH Rondo poważnie podchodzi do kwestii zdrowia swoich klientów. Wspierając takie inicjatywy, CH Rondo stawia na edukację zdrowotną i promowanie zdrowego stylu życia, co jest istotne nie tylko dla poszczególnych osób, ale także dla całej społeczności.

Wydarzenie odbędzie się na poziomie 1, w strefie zlokalizowanej przy sklepach Martes Sport i Gudi Home. Nie przegapcie okazji do skorzystania z bezpłatnych badań w CH Rondo! Dbajcie o swoje zdrowie, bo to najlepsza inwestycja, którą możecie zrobić!

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 60 marek wśród których znajduje się m.in. 4F, Sinsay, Gudi Home, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl