Złoto - ponadczowe klejnoty, które nigdy nie wyjdą z mody


Złoto - ponadczowe klejnoty, które nigdy nie wyjdą z mody
2020-11-23
Walorem biżuterii złotej jest nie tylko użycie materiałów najwyższej jakości i dbanie o standardy złotnicze, jej wartość, ale także jest nim jej subtelne piękno. A gdyby tak w klasykę złotnictwa tchnąć świeże spojrzenie oparte o najnowsze trendy w modzie?
Dzięki dziedzictwu, głęboko zakorzenionemu w czasie i na terytorium narodzin włoskiej biżuterii, Marco Bicego stworzył wyjątkowy i niepowtarzalny styl. Subtelna, luksusowa elegancja, za którą podążają kobiety każdego dnia, zawsze intensywna, bogata w styl i osobowość. Starannie, ręcznie wykonane, klejnoty Marco Bicego są słynną ikoną Made in Italy. Kochane, poszukiwane i porządane na całym świecie, wybierane przez najwybitniejsze kobiety, takie jak Hillary Clinton, Oprah Winfrey, Melissa Gates czy Kylie Minogue.

Każda z kolekcji posiada swoją własną duszę, każda z nich wypływa z innej inspiracji, może to być materiał, kamienie szlachetne, a nawet głęboka relacja Marco Bicego z naturą. Jednak styl Marco Bicego błyszczy w każdej z nich, umożliwiając noszenie każdej z kolekcji w grze warstw i kontrastów, które tworzą idealne połączenie na nieformalne spotkanie czy też elegancki wieczór. 

Każda kobieta może stworzyć swój własny styl Marco Bicego. 

Biżuteria wykonywana jest w Trissino, w weneckim regionie północnych Włoszech. Wykonana z 18-karatowego złota i wzbogacona wykonanymi na zamówienie wielokolorowymi kamieniami szlachetnymi, starannie wyselekcjonowanymi i ekskluzywnie wyciętymi, aby wydobyć ich wewnętrzne, piękne światło. Diamenty kupowane są z legalnych i całkowicie wolnych od konfliktów źródeł, zgodnie z wytycznymi ONZ. Wszystkie kamienie są obrabiane ręcznie przy użyciu tradycyjnej techniki grawerowania „bulino” i charakterystycznego skręcenia. Każdy egzemplarz biżuterii to istne, jedyne w swoim rodzaju arcydzieło. 


Marco Bicego jest dystrybuowany w ponad trzydziestu pięciu krajach. Poza flagowym sklepem zlokalizowanym w Wenecji (Włochy), Marco Bicego obecny jest w Weronie (Włochy), Budapeszcie (Węgry), Atenach, Mykonos i na Krecie (Grecja), a także w nowym, pierwszym butiku w Niemczech, w Baden-Baden. Markę znaleźć można w głównych domach towarowych, takich jak Harrods i Harvey Nichols w Wielkiej Brytanii, Bloomingdale's, Neiman Marcus i Saks Fifth Avenue w USA oraz Mitsukoshi w Japonii.
 
Od tego roku biżuteria Marco Bicego dostępna jest także w Polsce w salonach jubilerskich LABIZU.
 
Sklep online: labizu.pl
Salony stacjonarne:
Katowice, LABIZU Silesia City Center
Bielsko-Biała, LABIZU Galeria Sfera 

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl