Znani i lubiani na jubileuszowej Gali Sukces Pisany Szminką. Wśród nagrodzonych Małgorzata Rozenek


Znani i lubiani na jubileuszowej Gali Sukces Pisany Szminką. Wśród nagrodzonych Małgorzata Rozenek
2024-05-14
13 maja w Teatrze 6. Piętro odbyła się Gala Finałowa XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką. W gronie najważniejszych liderów i liderek polskiego biznesu pojawili się znani i lubiani, m.in. Anna Karwan, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Beata Tadla i Katarzyna Zdanowicz.

Organizacja już od 15 lat wspiera przedsiębiorczość Polek. Jako najstarsza i największa tego typu inicjatywa wyróżnia także liderki i liderów, będących wzorem włączania i równości w biznesie. Dotychczas w konkursie wręczono już ponad 140 nagród. Podczas Gali poznaliśmy laureatki i laureatów XV edycji konkursu. Wieczorną Galę poprowadzili Katarzyna Zdanowicz, Beata Tadla oraz Marcin Dobrowolski. 

- Polskie przedsiębiorczynie nie obawiają się ryzyka. Odważnie sięgają po marzenia i próbują swoich sił w różnych dziedzinach. Nie poddają się w przedbiegach i śmiało dążą do sukcesu - tego możemy się od nich uczyć. Bez względu, czym ten sukces dla nas jest, bo to już bardzo indywidualna sprawa - mówi Olga Kozierowska, pomysłodawczyni konkursu Sukces Pisany Szminką.

Małgorzata Rozenek-Majdan została wyróżniona Nagrodą Specjalną. Sukces Pisany Szminką docenił to, jak doświadczenie medialne oraz rozpoznawalność wykorzystuje do podnoszenia w debacie publicznej ważnych społecznie tematów, przede wszystkim z zakresu niepłodności oraz in vitro. 

Laureatki i laureaci XV edycji konkursu Sukces Pisany Szminką:

Kategoria: Biznes Roku - przychód powyżej 10 mln zł - Małgorzata Miśkiewicz - prezeska Abedik. 

Kategoria: Biznes Roku - przychód poniżej 10 mln zł - Katarzyna Zasiadły - CEO Ul&Ka. 

Kategoria: Mikrobiznes - Martyna Brzozowska - właścicielka Zrób mi mamo. 

Kategoria: Start-up roku - Katarzyna Goch - CEO firmy LIFEBITE SP. Z O.O.

Kategoria: Liderka w nowych technologiach - Noemi Zabari - CEO Astrotectonic Sp. z o.o. 

Kategoria: Organizacja przyjazna rodzicom - Ekoenergetyka Polska S.A. 

Kategoria: Pracodawca równych szans - Fundacja Znacznie Więcej 

Kategoria: Female Champion of Change - Aleksandra Włodarczyk - Senior Fixed Income CEE Trader w ING oraz współzałożycielka 30% Club Poland. 

Kategoria: Male Champion of Change - Paweł Jakubik - do niedawna dyrektor ds. transformacji cyfrowej w chmurze Microsoft, obecnie Technology Sales Leader w EY. Przewodniczący prezydium Forum Technologii Bankowych. 

Kategoria: Edukatorka Młodego Pokolenia - prof. Marlena Plebańska - prezeska Fundacji STEAM.

Kategoria: Liderka w branży HoReCa - Monika Walecka - właścicielka rzemieślniczej piekarni Cała w mące, cukierni Tonka oraz kanapkowni Focca. 

Kategoria: Wpływowy Głos - Anna Wiatrowska - autorka profilu na Instagramie Queerowy Feminizm. 

Kategoria: Inspiratorka Roku - Agnieszka Święch - współzałożycielka i członkini zarządu Fundacji OFF School. Inicjatorka Domu Spokojnej Młodości. 

Nagroda Specjalna - Małgorzata Rozenek-Majdan - prezeska Fundacji MRM, której celem jest wspieranie leczenia niepłodności i wyrównywanie dostępu do specjalistycznych usług medycznych oraz ambasadorką inicjatywy Tak dla in vitro. 

Dokonanie 15-lecia - Olga Adamkiewicz, Katarzyna Rozenfeld i Magdalena Sobkowiak-Czarnecka - pomysłodawczynie kampanii Kobiety na Wybory. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rocket Science Communications
http://

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl