„Zwariowane Melodie: Kreskówki” na kanale Boomerang


„Zwariowane Melodie: Kreskówki” na kanale Boomerang
2021-06-11
Jeden z najbardziej znanych seriali animowanych wraca w nowej odsłonie! Boomerang przedstawia produkcję „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Serial wyszedł spod ręki twórców „Młodzi Tytani: Akcja!” i „Wujcia Dobra Rada”.

Królik Bugs wciąż bawi dzieciaki!

Sam Register („Młodzi Tytani: Akcja!”) i Peter Browngardt („Wujcia Dobra Rada”) odpowiadają za nową produkcję „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Twórcy postanowili wykreować serial, który nie zatraci wyjątkowości oryginalnych „Zwariowanych Melodii” i wniesie powiew świeżości do konwencji. Dzięki temu Królik Bugs, Kaczor Daffy, Prosiak Porky i reszta kolorowej paczki, zachowa swoje wszystkie charakterystyczne cechy. Główną grupą odbiorców są dzieci w wieku wczesnoszkolnym i ich rodzice.

Malowana zasadzka, wyprawa do świątyni i podchody w bibliotece

W premierowych odcinkach przebiegły Wiluś zastawi zasadzki na Strusia Pędziwiatra. Ten superszybki ptak umyka mu od lat! Tym razem kojot wykorzysta swoje malarskie umiejętności. Stworzy rysunek, który ma zmylić pustynnego ptaka i sprawić, że wpadnie w jego ręce.

Daffy i Porky wybiorą się do ciepłych krajów, gdzie czeka na nich wielka świątynia. Podobno jest tam ukryty skarb – żądny przygód kaczor nie może odpuścić sobie takiej wycieczki. Czy uda mu się dodać otuchy spłoszonemu Porky’emu?

Dwójka zawadiaków zrobi również niemały bałagan w bibliotece, a Porky-bibliotekarz postara się powstrzymywać Daffy’ego przed kolejnymi harcami. Na widzów czeka też wyprawa w kosmos na nową planetę razem z Marsjaninem Marvinem, zawody zapaśnicze z Kowbojem Yosemitem Samem i opowieść o duchu… Tweety’ego!

Premiera serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w poniedziałek 7 czerwca o 13:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 13:00.

 

 

 

 

O Boomerang

Boomerang to kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który swoim odbiorcom przez 24 godziny na dobę dostarcza powodów do śmiechu. Stacja prezentuje skierowane do dzieci w wieku 4-7 lat seriale animowane, które zapewniają lekką, pełną humoru rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Obok popularnych kreskówek, takich jak „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, „Tom i Jerry Show”, „Nowe Zwariowane Melodie”, na widzów czekają też ich ulubione postacie z takich produkcji jak „Jaś Fasola”, „Angelo rządzi”, „Grizzy i lemingi”, „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy „The HAPPOS Family”. Boomerang jest dostępny w 140 milionach domów w 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji. Właścicielem marki Boomerang jest WarnerMedia.

 

Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska

Senior PR & Marketing Manager CEE, Benelux and GAS                                                                                                              

Katarzyna Tumielewicz

Marketing & PR Manager

katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com

tel. +48 22 43 86 104

Joanna Hała

PR Manager | dotrelations

joanna.hala@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl