Związek POID wraz z EY, zaprasza na warsztaty online: Gdzie szukać dofinansowania do realizacji pla


Związek POID wraz z EY, zaprasza na warsztaty online: Gdzie szukać dofinansowania do realizacji pla
2023-01-19
Rusza szeroki strumień wsparcia dla polskich firm. Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych?

Początek roku 2023 przynosi wiele pozytywnych informacji dotyczących nowej europejskiej perspektywy finansowej i dostępności środków UE dla polskich przedsiębiorstw. Komisja Europejska zatwierdziła wszystkie polskie programy ogólnokrajowe oraz 16 wojewódzkich programów operacyjnych. Pojawiły się także pierwsze transfery środków z UE - zaliczki potrzebne do uruchamiania programów. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zapowiedziało z kolei, że pierwsze nabory wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki ogłaszane będą już w lutym tego roku. Natomiast programy Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko i Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej zaplanowane są na II kwartał tego roku.

 Już wkrótce pojawi się zatem wiele szans na wzmocnienie efektywności polskich firm i poprawy sytuacji finansowej w tych niepewnych czasach.

 O możliwościach pozyskania wsparcia już 26 stycznia opowie Błażej Czajkowski, Manager Działu Doradztwa Podatkowego EY podczas specjalnego spotkania on-line.

 Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udostępnienia informacji w sieci partnerów.

Data: 26.01.2023
Godzina 10:00 - 10:45

Rejestracja pod linkiem: https://go.ey.com/3J1xpaU


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl