Zyxel nagrodzony za innowacyjny produkt Wi-Fi 6 w konkursie Taiwan Excellence Awards


Zyxel nagrodzony za innowacyjny produkt Wi-Fi 6 w konkursie Taiwan Excellence Awards
2023-01-11
Firma Zyxel Networks, lider w dziedzinie dostarczania bezpiecznych, opartych na chmurze rozwiązań sieciowych, została wyróżniona w konkursie Taiwan Excellence Award za wprowadzanie do sprzedaży funkcjonalnego oraz innowacyjnego punktu dostępowego NWA50AX.

Zapewnia superszybką łączność bezprzewodową małym i średnim firmom na całym świecie.

Wyróżnienie za opracowanie dwuradiowego punktu dostępowego PoE, który obsługuje Wi-Fi 6, wręczono podczas ceremonii w Tajpej. Łączna liczba nagród zdobytych przez Zyxel w konkursach Taiwan Excellence Award zbliża się do stu.

Organizatorzy stwierdzili, że wspólną cechą tegorocznych zwycięzców jest innowacyjność, w szczególności wykorzystywanie technologii 5G, AI, big data, IoT oraz VR, by odpowiadać na potrzeby i dostarczać rozwiązania problemów klientów. Jest to obserwacja, z którą zgadza się Kell Lin, starszy wiceprezes jednostki biznesowej Zyxel Networking:

Zyxel jako jeden z pierwszych w branży opracował produkty Wi-Fi 6 i wprowadził je do sprzedaży — powiedział Lin. — Superszybka łączność Wi-Fi stała się dostępna dla małych i średnich firm z całego świata, które w przeciwnym razie nie dysponowałyby odpowiednią wiedzą ani budżetem. Oznacza to uwolnienie ogromnego potencjału, który poprzednio był hamowany przez niskie prędkości.

To, że po raz siedemnasty zostaliśmy wyróżnieni w tym konkursie, wynika również z długofalowego nacisku, jaki kładziemy na innowacyjność — dodał Lin. —Dążenie do doskonałości w każdym aspekcie, od badań i rozwoju po kontrolę jakości, sprawia, że Zyxel zwycięża tak często.

Duża wydajność dla małych firm

NWA50AX zaprojektowano z myślą o zapewnieniu łączności Wi-Fi 6 małym i średnim firmom oraz użytkownikom SOHO w rozsądnej cenie. Dwuradiowy punkt dostępowy 802.11ax obsługuje pasma 2,4 GHz i 5 GHz. Oferuje szybkość większą o 25 procent oraz maksymalizuje wydajność Wi-Fi eliminując wzajemne zakłócenia podczas równoczesnych transmisji między wieloma urządzeniami klienckimi.

Punkt dostępowy NWA50AX można skonfigurować kilkoma kliknięciami i zarządzać nim za pośrednictwem chmury Nebula. Oznacza to, że instalacja urządzenia nie wymaga specjalistycznej wiedzy o sieci. Świetnie sprawdzi się w małych hotelach, kawiarniach, biurach domowych lub butikach i sklepach detalicznych.

Nagroda w tegorocznym konkursie Taiwan Excellence Awards to najnowsze spośród wielu prestiżowych wyróżnień firmy Zyxel, która niedawno otrzymała także tytuł ChannelPro SMB All-Star w Stanach Zjednoczonych i zdobyła europejską nagrodę European MSP Innovation Award.

Konkurs Taiwan Excellence Awards, organizowany przez Ministerstwo Spraw Gospodarczych od 1993 roku, wyróżnia produkty, które tworzą nową wartość poprzez wprowadzanie innowacji. Zgłoszone produkty są oceniane pod kątem konkretnych osiągnięć w zakresie badań i rozwoju, wzornictwa, jakości i marketingu. Do tegorocznego konkursu zgłoszono ponad 1100 produktów niemal 550 marek, spośród których ostatecznie wyróżniono tylko 348 zgłoszeń.

Więcej informacji o nagrodzonym produkcie można znaleźć pod adresem: https://www.zyxel.com/global/en/products/wireless/80211ax-wifi-6-dual-radio-poe-access-point-nwa50ax


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Konrad Kotlarski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl