Arch NEWS

Niedziela, 2008-02-17 - karta z kalendarza:

Imieniny: Donata i Łukasza
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Najbliższe wydarzenia:

Targi INTERTELECOM 2008

Data: 2008-04-08 - 2008-04-10

Targi INTERTELECOM 2008, odbędą się w Łodzi w dniach 8-10 kwietnia. Jest to największa wystawa osiągnięć i tendencji rozwojowych komunikacji elektronicznej. Zaprezentują się podczas niej krajowi wystawcy oraz firmy m.in z Belgii, Chin, Czech, Niemiec,Tajwanu, Ukrainy, USA, Włoch i Wielkiej Brytanii.

Nadesłał:

ap

Artykuły z tego dnia:

Nowe oblicze TermoDom.pl

2008-02-17

Istniejący od ponad roku portal TermoDom.pl przeszedł lifting graficzny. Jest to początek zmian, które zostaną przeprowadzone na serwisie w ciągu najbliższego półrocza.

więcej »

Telefon nie dla przyszłości

2008-02-17

Targi INTERTELECOM 2008, które odbędą się w Łodzi i będą trwać od 8 do 10 kwietnia to największa i najbardziej znacząca wystawa osiągnięć i tendencji rozwojowych komunikacji elektronicznej w Polsce i w Centralnej Europie...

więcej »

Demonstracja w Karkowie - obchody Dnia Ofiar Kościoła Katolickiego

2008-02-17

Partia RACJA Polskiej Lewicy zaprasza na demonstrację z okazji rocznicy śmierci Giordano Bruno.

więcej »

Spotler targetowany kontekstowo

2008-02-17

Spotler, reklama graficzna wyświetlająca się użytkownikom telefonów komórkowych podczas pobierania przez nich multimediów na komórkę, wzbogacony został o system kontekstowego targetowania.

więcej »
Porsche RS Spyder

Porsche RS Spyder

2008-02-17

Odnoszący wiele sukcesów sportowy prototyp Porsche RS Spyder wystartuje w 2008 roku w dwóch wersjach.

więcej »
Przyznaj swojego Oscara!

Przyznaj swojego Oscara!

2008-02-17

W nocy z 24 na 25 lutego odbędzie się 80., jubileuszowe, rozdanie Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wirtualna Polska uruchomiła specjalny serwis poświęcony temu wydarzeniu – oscary.wp.pl – zaproponowała też internautom „oscarową” zabawę.

więcej »

"Woda, podróż i sen. Malarstwo Evy Wieczorek"

2008-02-17

Ósmy rok swojej działalności Galeria Sztuki Pogranicza Muzeum Śląskiego w Katowicach, prezentująca twórczość artystów nieprofesjonalnych, otwiera wystawą malarstwa Evy Wieczorek, Niemki polskiego pochodzenia mieszkającej w Brühl. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę 21 lutego o godz. 15.00.

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Luty 2008 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
111213141516 17
18192021222324
2526272829 

Ostatnio dodane artykuły:

Osiedle Korczaka w Katowicach z wysokiej jakości elewacjami Osiedle Korczaka w Katowicach z wysokiej jakości elewacjami
Osiedle mieszkań na wynajem złożone z 26 kameralnych, 3- i 4-piętrowych budynków Projekt autorstwa architektów z biura Kuryłowicz+Architekci Światowej klasy rozwiązania budowlane, m.in. złożone systemy izolacji termicznej ścian zewnętrznych i materiały elewacyjne Dryvit

Podróże, rozwój i kobieca energia – SPOTKanko w Nowym Rynku otwiera kolejny sezon Podróże, rozwój i kobieca energia – SPOTKanko w Nowym Rynku otwiera kolejny sezon
Rozmowy o podróżach, warsztaty rozwoju osobistego oraz nowa przestrzeń spotkań dla kobiet - wraz z początkiem roku w galerii Nowy Rynek ruszają cenione przez mieszkańców Jeleniej Góry wydarzenia w lokalu SPOTkanko.

Pizza to polski „sport narodowy”? Dane Wolt na World Pizza Day: opcje wegańskie rosną o ponad 600%
Choć w 2025 roku polskie podniebienia coraz częściej sięgały po burgery, jeden klasyk pozostaje niezastąpiony. Z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Pizzy (17 stycznia) Wolt przeanalizował tysiące zamówień z ostatnich 12 miesięcy.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Wystawa Pająków w Galerii Świdnickiej: zimowa atrakcja dla całych rodzin Wystawa Pająków w Galerii Świdnickiej: zimowa atrakcja dla całych rodzin
Macie w domu małego odkrywcę, który zadaje milion pytań o zwierzęta? Do 14 lutego w Galerii Świdnickiej można odwiedzić Wystawę Pająków, która w prosty i ciekawy sposób przybliża ich niezwykły świat oraz pozwala spojrzeć na te fascynujące stworzenia z zupełnie nowej perspektywy.

Pizza Hut Polska w nowej odsłonie. Feed Good Times!
Pizza Hut Polska co roku otwiera sezon Festiwalem Pizzy, a teraz zmienia komunikację. Nowa wizualizacja jest nowoczesna i bardziej emocjonalna, bo marka chce mówić o radości wspólnego bycia. Feed Good Times.

Rethink, redesign, reuse: Anna Branicka o projektowaniu w duchu zero waste i nagrodzie EPA Rethink, redesign, reuse: Anna Branicka o projektowaniu w duchu zero waste i nagrodzie EPA
Gdańskie biuro architektoniczne zdobyło kolejną międzynarodową nagrodę. Tym razem European Property Award za projekt biura firmy Bayer, przygotowany w duchu Zero Waste

5 kluczowych zasad projektowania opakowań
Opakowanie produktu to obecnie znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w trakcie transportu. W dobie ogromnej konkurencji rynkowej pełni ono rolę niemego sprzedawcy, który ma zaledwie kilka sekund na przyciągnięcie uwagi konsumenta stojącego przed sklepową półką.

"Na wszelki wypadek" - nowy raport PKO
45% Polaków nie czuje się przygotowanych na kryzysy, tylko 7% ma pełne zabezpieczenie. Mężczyźni częściej czują się gotowi (61% vs 49%). Młodsze pokolenia częściej szukają informacji online (58% vs 29%). 28% Polaków nie potrafi porozmawiać o polisach na życie.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito