Arch NEWS

Niedziela, 2015-05-24 - karta z kalendarza:

Imieniny: Joanny i Zuzanny
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Muzyczna laurka dla mamy

Muzyczna laurka dla mamy

2015-05-24

Owocowe soki dla dzieci na licencji „Tom i Jerry” zapraszają do zabawy. Na stronie smakzabawy.pl każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Przed Dniem Matki szczególnie polecamy grę „Magiczne pianinko”, które pozwoli stworzyć twojemu dziecku wyjątkową muzyczną laurkę specjalnie dla ciebie.

więcej »
Świętujemy Dzień Mamy

Świętujemy Dzień Mamy

2015-05-24

Czuła, troskliwa, jedyna. Taka jest każda mama. Codziennie krząta się po kuchni, zaczarowując dania tak, aby smakowały najlepiej na świecie. Dzień Mamy to idealna okazja, aby podziękować jej za obecność i pokazać, że jest bezcenna.

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Maj 2015 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
181920212223 24
25262728293031

Ostatnio dodane artykuły:

KOBIETY INWESTUJĄ CORAZ ŚWIADOMIEJ. JAK TECHNOLOGIA WSPIERA RÓWNOŚĆ FINANSOWĄ KOBIETY INWESTUJĄ CORAZ ŚWIADOMIEJ. JAK TECHNOLOGIA WSPIERA RÓWNOŚĆ FINANSOWĄ
Jeszcze kilka lat temu kobiety stanowiły jedynie marginalną część społeczności inwestorów indywidualnych. Dziś ich obecność na rynku kapitałowym staje się coraz bardziej widoczna — nie tylko w Polsce, lecz także w całej Europie.

Osiedle Korczaka w Katowicach z wysokiej jakości elewacjami Osiedle Korczaka w Katowicach z wysokiej jakości elewacjami
Osiedle mieszkań na wynajem złożone z 26 kameralnych, 3- i 4-piętrowych budynków Projekt autorstwa architektów z biura Kuryłowicz+Architekci Światowej klasy rozwiązania budowlane, m.in. złożone systemy izolacji termicznej ścian zewnętrznych i materiały elewacyjne Dryvit

Podróże, rozwój i kobieca energia – SPOTKanko w Nowym Rynku otwiera kolejny sezon Podróże, rozwój i kobieca energia – SPOTKanko w Nowym Rynku otwiera kolejny sezon
Rozmowy o podróżach, warsztaty rozwoju osobistego oraz nowa przestrzeń spotkań dla kobiet - wraz z początkiem roku w galerii Nowy Rynek ruszają cenione przez mieszkańców Jeleniej Góry wydarzenia w lokalu SPOTkanko.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Wystawa Pająków w Galerii Świdnickiej: zimowa atrakcja dla całych rodzin Wystawa Pająków w Galerii Świdnickiej: zimowa atrakcja dla całych rodzin
Macie w domu małego odkrywcę, który zadaje milion pytań o zwierzęta? Do 14 lutego w Galerii Świdnickiej można odwiedzić Wystawę Pająków, która w prosty i ciekawy sposób przybliża ich niezwykły świat oraz pozwala spojrzeć na te fascynujące stworzenia z zupełnie nowej perspektywy.

Pizza Hut Polska w nowej odsłonie. Feed Good Times!
Pizza Hut Polska co roku otwiera sezon Festiwalem Pizzy, a teraz zmienia komunikację. Nowa wizualizacja jest nowoczesna i bardziej emocjonalna, bo marka chce mówić o radości wspólnego bycia. Feed Good Times.

Rethink, redesign, reuse: Anna Branicka o projektowaniu w duchu zero waste i nagrodzie EPA Rethink, redesign, reuse: Anna Branicka o projektowaniu w duchu zero waste i nagrodzie EPA
Gdańskie biuro architektoniczne zdobyło kolejną międzynarodową nagrodę. Tym razem European Property Award za projekt biura firmy Bayer, przygotowany w duchu Zero Waste

Trzy polskie fundacje wsparte przez The Starbucks Foundation
Trzy polskie organizacje – Fundacja „Opiekuńcze Skrzydła”, Sarigato i KOPD – zostały wyróżnione w ramach programu Global Community Impact Grants The Starbucks Foundation. Od początku programu pomoc otrzymało 200 organizacji w 62 krajach.

Szeroki wybór posadzek żywicznych Flowcrete  z certyfikatem Cleanroom Suitable Materials® Szeroki wybór posadzek żywicznych Flowcrete z certyfikatem Cleanroom Suitable Materials®
Posadzki żywiczne marki Flowcrete, wiodącego eksperta od tej technologii, uzyskały prestiżowy, rozpoznawany na całym świecie certyfikat Cleanroom Suitable Materials®, przyznawany przez instytut badawczy Fraunhofer IPA (raport TR 2501-1581).

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito