Arch NEWS

Niedziela, 2019-03-31 - karta z kalendarza:

Imieniny: Balbiny i Gwidona
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Modne dachy z blachy

Modne dachy z blachy

2019-03-31

Wśród pokryć dachowych bardzo popularne są blachodachówki. Nic dziwnego, ponieważ ten materiał łączy w sobie wysoką jakość w dobrej cenie. Poza tym jest na tyle uniwersalny, że doskonale nadaje się na dachy budynków zarówno nowo wznoszonych, jak i tych remontowanych.

więcej »
Pracownicze Plany Kapitałowe 2019.  Promotech sfinansuje składkę pracowników

Pracownicze Plany Kapitałowe 2019. Promotech sfinansuje składkę pracowników

2019-03-31

Już w lipcu tego roku załoga Promotechu, podobnie jak pracownicy wszystkich największych, działających w Polsce firm, będzie mogła przystąpić do nowego programu Pracownicze Plany Kapitałowe.

więcej »
Wintage dla wymagających

Wintage dla wymagających

2019-03-31

Przyglądając się najważniejszym trendom i targom wnętrzarskim zauważamy powrót art deco i stylu połowy dwudziestego wieku. Nostalgiczne odwołania do nich znajdziemy w niezwykle bogatej kolekcji mebli i akcesoriów marki Eichholtz, specjalizującej się w stylistyce vintage chic.

więcej »
Oględziny i otwarcie zwłok w polskim prawie karnym

Oględziny i otwarcie zwłok w polskim prawie karnym

2019-03-31

Proces oględzin zwłok oraz ich otwarcia jest niezbędnym elementem postępowania przygotowawczego w sprawach karnych o zabójstwo lub związanych ze śmiercią samobójczą. Wynikiem zarówno oględzin, jak i otwarcia zwłok jest opinia biegłego lekarza.

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Marzec 2019 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 31

Ostatnio dodane artykuły:

José Mourinho jako przywódca wikingów - Nowa odsłona kultowej kampanii Snickers® José Mourinho jako przywódca wikingów - Nowa odsłona kultowej kampanii Snickers®
Snickers® powraca z nową odsłoną kultowej kampanii „Nie jesteś sobą, kiedy jesteś głodny”. W najnowszym spocie główną rolę gra José Mourinho, który – jako głodny wiking – próbuje wykorzystać swoje słynne zdolności taktyczne, by poprowadzić drużynę wojowników do zwycięstwa.

CRIVIT wspiera zespół kolarski Lidl-Trek i dostarcza odzież inspirującą do aktywnego trybu życia CRIVIT wspiera zespół kolarski Lidl-Trek i dostarcza odzież inspirującą do aktywnego trybu życia
CRIVIT wspiera rowerowe zmagania profesjonalnej drużyny kolarskiej Lidl-Trek. Marka promująca aktywność fizyczną kontynuuje współpracę z odnoszącą sukcesy drużyną, która jest w trakcie swojego najlepszego sezonu w historii.

Przyjdź na Dzień Otwarty i skorzystaj ze wsparcia doradcy przy wyborze nieruchomości Przyjdź na Dzień Otwarty i skorzystaj ze wsparcia doradcy przy wyborze nieruchomości
Grupa Murapol zaprasza na Mieszkaniowy Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 sierpnia w wybranych biurach sprzedaży w 16 miastach w całej Polsce. To świetna okazja, by spotkać się z ekspertami dewelopera i porozmawiać o szczegółach aktualnej promocji.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Obuwie ochronne dla pracowników budowlanych — jak wybrać? Obuwie ochronne dla pracowników budowlanych — jak wybrać?
Praca na budowie zawsze wiąże się z dużym ryzykiem.

W łazience ze strefą wanny i natrysku W łazience ze strefą wanny i natrysku
Zastosowanie dwóch niezależnych stref kąpielowych zwiększa komfort domowników o różnych preferencjach, szybki prysznic idealnie sprawdza się rano, natomiast wanna sprzyja wieczornemu odprężeniu.

Twórcza sobota w Alfa Centrum Gdańsk - Bazar na Fali i biżuteryjne warsztaty upcyklingowe Twórcza sobota w Alfa Centrum Gdańsk - Bazar na Fali i biżuteryjne warsztaty upcyklingowe
Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna zaprasza na kolejną edycję wydarzenia pełnego unikatowego rękodzieła, autorskiego designu i lokalnych produktów. Bazaru na Fali odbędzie się 2 sierpnia, a towarzyszyć mu będą warsztaty upcyklingowe organizowane przez markę Kup’sę.

Gotowe do odbioru apartamenty inwestycyjne 2 km od toruńskiej starówki Gotowe do odbioru apartamenty inwestycyjne 2 km od toruńskiej starówki
Murapol Aviator, inwestycja zlokalizowana przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu, uzyskała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. To umożliwia deweloperowi rozpoczęcie wydawania nabywcom kluczy do ich lokali.

Wnętrza, w których rządzi kolor Wnętrza, w których rządzi kolor
Kolory mają ogromną moc - ożywiają przestrzeń, nadają oryginalność i wpływają na nastrój mieszkańców domu.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito