Arch NEWS

Niedziela, 2023-01-8 - karta z kalendarza:

Imieniny: Seweryna i Teofila
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Wszystko, co trzeba wiedzieć o tokarkach do metalu

Wszystko, co trzeba wiedzieć o tokarkach do metalu

2023-01-08

Tokarka jest niczym innym, jak obrabiarką obracającą lub toczącą metalowy detal wokół osi obrotu. Jednocześnie specjalne urządzenia skrawają metal, co nadaje mu finalną formę komponentu lub symetrycznej części.

więcej »
Nauka języka hiszpańskiego

Nauka języka hiszpańskiego

2023-01-08

Nauka języków obcych jest inwestycją w siebie i swoją przyszłość. Kiedyś najchętniej wybieranym językiem był angielski, aktualnie kursanci wybierają wiele innych języków, takich jak: niemiecki, hiszpański, francuski czy niderlandzki.

więcej »
Zastosowanie zawiesi łańcuchowych

Zastosowanie zawiesi łańcuchowych

2023-01-08

Zawiesia łańcuchowe są coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców ze względu na ich wysoką wytrzymałość i bezpieczeństwo. Są one idealnym rozwiązaniem do transportu ciężkich ładunków, ponieważ łańcuchy są w stanie wytrzymać duże obciążenia.

więcej »
Czym jest stempel do laku?

Czym jest stempel do laku?

2023-01-08

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się stempel do laku. Nie ulega wątpliwości, że pieczęcie lakowe to wyroby, które mają pozostawić niezwykle estetyczny odcisk w laku. W tym artykule wyjaśnimy, jakie zastosowanie ma stempel do laku, a także podpowiemy, gdzie można go kupić.

więcej »
Wyroby ceramiczne, a porcelanowe – czym się od siebie różnią?

Wyroby ceramiczne, a porcelanowe – czym się od siebie różnią?

2023-01-08

Ceramika i porcelana jest dla mniej znających się na temacie osób, tym samym materiałem. Niemal zawsze mówiąc o tych wyrobach, stosują zamiennie obydwa te terminy. Okazuje się jednak, że wcale tak nie jest.

więcej »
Kasacja aut Warszawa

Kasacja aut Warszawa

2023-01-08

Na drodze zdarzają się różne sytuacje. Czasami w wyniku wypadku okazuje się, że trzeba odwiedzić auto złom. Zdarza się to nie tylko w sytuacjach, kiedy auto jest kompletnie zniszczone, ale także wówczas, gdy naprawa jest nieopłacalna i przewyższa wartość pojazdu.

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Styczeń 2023 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
234567 8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Ostatnio dodane artykuły:

5 dobrych praktyk firmy Mars wyróżnionych w raporcie FOB 2023 5 dobrych praktyk firmy Mars wyróżnionych w raporcie FOB 2023
16 kwietnia Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało coroczny raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2023. Dobre praktyki”. Po raz kolejny wyróżniono w nim firmę Mars Polska, uwzględniając 5 godnych uwagi działań.

Wiosenne Naleśniki z Marmoladą z Moreli HELIO SO SOFT Natura Wiosenne Naleśniki z Marmoladą z Moreli HELIO SO SOFT Natura
Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia, a wraz z nią nasze apetyty na lekkie i pełne świeżości potrawy.

Julia Żugaj w Promenadzie! Poznaj jedną z największych polskich influencerek!
Już w sobotę, 20 kwietnia warszawskie centrum handlowe Promenada odwiedzi jedna z topowych polskich influencerek – Julia Żugaj! Weź udział w spotkaniu i poznaj bliżej swoją idolkę!

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Wiarygodne i przejrzyste informacje o wpływie produktu na środowisko Wiarygodne i przejrzyste informacje o wpływie produktu na środowisko
Zrównoważone budownictwo w istotny sposób przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Kluczowe w tym kontekście są oszczędzające zasoby materiały budowlane i instalacyjne, takie jak systemy złączek zaprasowywanych Viega, dla których opracowano już Deklaracje Środowiskowe Produktu (EPD).

Praktyczne uprawnienia SEP - warto je zrobić jak najszybciej Praktyczne uprawnienia SEP - warto je zrobić jak najszybciej
Nie od dziś wiadomo, że w wielu dziedzinach ludzkiej aktywności ma znaczenie fachowa wiedza, zdolności praktyczne oraz specjalistyczne uprawnienia, dzięki którym można wykonywać różne prace.

Niemal jedna piąta Polaków przeciwko 4-dniowemu tygodniowi pracy. Badanie ClickMeeting Niemal jedna piąta Polaków przeciwko 4-dniowemu tygodniowi pracy. Badanie ClickMeeting
Nawet co trzeci respondent uważa, że zmniejszenie obecnego wymiaru tygodnia pracy o jeden dzień mogłoby zwiększyć liczbę zadań służbowych, które mamy do wykonania w trakcie doby. ClickMeeting przeprowadził badanie na temat wprowadzenia 4-dniowego tygodnia pracy.

Biuro Bayer zainspirowane Oliwą spod kreski Design Anatomy
 Biuro jednego z najstarszych rezydentów Olivia Centre przeszło metamorfozę. Dostosowane do najnowszych trendów biuro grupy Bayer powstało w duchu less waste, a opiera się na nowej strategii przestrzeni pracy, obowiązującej w całej grupie.

Na co warto zwracać uwagę w czasie ciąży? Kilka ważnych zasad
W trakcie ciąży należy przestrzegać kilku kluczowych zasad by zadbać o zdrowie swoje i dziecka.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito