Arch NEWS

Sobota, 2016-09-17 - karta z kalendarza:

Imieniny: Justyna i Franciszki
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Nowość ! Alleoptical®, krople do oczu

2016-09-17

Warszawa, 17 września 2016 r. – Szacuje się, że ok. 15-25% osób na świecie cierpi na choroby alergiczne oczu. Alergię spojówek stwierdza się nawet u 96% chorych na sezonowy alergiczny nieżyt nosa. Dolegliwość ta w istotny sposób wpływa na obniżenie jakości życia.

więcej »

Wynajem rusztowań używanych - Dlaczego warto?

2016-09-17

Podczas budowy domu lub jego generalnego remontu, wiele prac wykonuje się na dużej wysokości, często do wykonania tych prac drabina jest niewystarczająca.

więcej »
Czym ogrzewać dom?

Czym ogrzewać dom?

2016-09-17

Sezon grzewczy nadchodzi, a fora internetowe aż przeciekają od wątpliwości. Czym ogrzewać? Za co najlepiej zapłacić, komu i gdzie? Czy to na pewno ekonomiczne, a czy bezpieczne? Spróbujmy przeanalizować trzy popularne paliwa grzewcze używane w kraju nad Wisłą.

więcej »

Oracle ogłosił wyniki I kwartału roku finansowego 2017

2016-09-17

W I kwartale roku finansowego 2017 sprzedaż subskrypcji usług chmurowych SaaS i PaaS wzrosła o 77% (79% w stałej wartości USD). Liczona bez GAAP sprzedaż SaaS/PaaS wzrosła o 82% w stałej wartości USD.

więcej »
SAP BW/4HANA – nowa generacja hurtowni danych debiutuje na rynku

SAP BW/4HANA – nowa generacja hurtowni danych debiutuje na rynku

2016-09-17

SAP zaprezentował nową generację aplikacji hurtowni danych – BW/4HANA. Rozwiązanie będzie wkrótce dostępne w ramach usług Amazon Web Services (AWS) oraz SAP HANA Enterprise Cloud tak, by przedsiębiorcy mogli zmodernizować środowisko baz danych w ramach infrastruktury chmury obliczeniowej.

więcej »

68% organizacji nie jest przygotowanych na nakłady pracy związane z IoT

2016-09-17

Capgemini oraz Sogeti opublikowały wraz z Hewlett Packard Enterprise (HPE) Światowy Raport Jakości 2016, który analizuje stan jakości aplikacji oraz praktyki w obszarze testów w różnych branżach w 32 krajach.

więcej »

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Kalendarium

« Wrzesień 2016 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1234
567891011
1213141516 1718
19202122232425
2627282930 

Ostatnio dodane artykuły:

Trzy działania Lena Lighting w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki” Trzy działania Lena Lighting w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”
Rozwój zaplecza badawczego, odpowiedzialne zarządzanie organizacją i zaangażowanie w życie lokalnych społeczności – to trzy działania Lena Lighting, które znalazły się w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”.

Marka Orbit rusza z kampanią dla młodych i zachęca, by mniej analizować codzienność Marka Orbit rusza z kampanią dla młodych i zachęca, by mniej analizować codzienność
Nowa kampania Orbit „Nie rozkminiaj. Żuje się dobrze” to kontynuacja platformy komunikacyjnej, w której marka zachęca do małych chwil dla siebie w świecie pełnym mikrostresów.

Archicom zakończył realizację Południka 17 we Wrocławiu. Mieszkańcy odbierają klucze do mieszkań
Archicom, ogólnopolski deweloper z Grupy Echo, zakończył realizację osiedla Południk 17 przy al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a od końca marca trwa przekazywanie mieszkań właścicielom.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Rodzinne powitanie lata w Galerii Bemowo: piknik pełen atrakcji już 20 czerwca Rodzinne powitanie lata w Galerii Bemowo: piknik pełen atrakcji już 20 czerwca
Początek lata najlepiej świętować na świeżym powietrzu. Dlatego w sobotę 20 czerwca Galeria Bemowo zaprasza mieszkańców Warszawy na rodzinny piknik pełen zabawy, relaksu i atrakcji dla małych i dużych.

Play-Doh w CH Rondo: sześć dni rodzinnej zabawy na dobry początek wakacji Play-Doh w CH Rondo: sześć dni rodzinnej zabawy na dobry początek wakacji
Jak najlepiej rozpocząć wakacje? Kolorowo, kreatywnie i z dużą dawką dziecięcej wyobraźni.

Trawertyn – naturalny kamień, który zapewnia komfort w upalne dni i tworzy klimat „śródziemnomorskie Trawertyn – naturalny kamień, który zapewnia komfort w upalne dni i tworzy klimat „śródziemnomorskie
W czasach coraz gorętszych lat i rosnącej potrzeby komfortu w domowych przestrzeniach, coraz częściej wybieramy materiały, które są naturalne i realnie wpływają na jakość naszej codzienności. Idealnym przykładem jest trawertyn czyli kamień naturalny, który jest fuzją elegancji oraz funkcjonalności.

Tropikalny przystanek w Świdnicy: motyle z całego świata w Galerii Świdnickiej Tropikalny przystanek w Świdnicy: motyle z całego świata w Galerii Świdnickiej
Lato zwykle kojarzy się z podróżami. Tym razem egzotyczna przygoda przyjedzie do Świdnicy.

Wakacyjny prezent za zakupy: Galeria Świdnicka rozdaje GIGA dmuchańce Wakacyjny prezent za zakupy: Galeria Świdnicka rozdaje GIGA dmuchańce
Lato już tu jest, a wraz z nim wyjazdy nad wodę, rodzinne pikniki i słoneczne dni spędzane na świeżym powietrzu.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito