Andreas Wesselmann z SAP dołącza do zespołu: NFON rozpoczyna nowy rozdział i mianuje nowego CTO


2023-11-24
Andreas Wesselmann mianowany dyrektorem ds. technologii i członkiem zarządu NFON AG z dniem 1 stycznia 2024 r.

Wspólnie robimy postęp

NFON, wiodący europejski dostawca zintegrowanej komunikacji biznesowej w chmurze, z przyjemnością ogłasza, że Andreas Wesselmann został mianowany nowym dyrektorem ds. technologii (CTO). Jednym z celów tej zmiany jest kontynuacja długoterminowego, rentownego wzrostu NFON AG i wzmocnienie jego innowacji technologicznych. Patrik Heider, Chief Executive Officer (CEO) NFON AG, powiedział: - Cieszę się, że tak szybko udało nam się znaleźć tak kompetentną i doświadczoną osobę na stanowisko CTO. Ścisła współpraca w zarządzie będzie niezbędna przy projektach, które nas czekają. Będzie opierać się na uczciwej i przejrzystej komunikacji, zawsze mającej na celu zapewnienie NFON sukcesu w przyszłych działaniach. Andreas Wesselmann rozpocznie swoją nową rolę w NFON AG 1 stycznia 2024 roku.

 

Andreas Wesselmann ma za sobą imponującą karierę. Po ukończeniu studiów matematycznych i informatycznych nowy CTO NFON rozpoczął karierę w największej niemieckiej firmie informatycznej SAP. Ostatnio był członkiem zespołu SAP Global Leadership w roli Senior Vice President ds. SAP HANA Database & Analytics. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w międzynarodowym środowisku branżowym wielokrotnie pokazywał, jak przenosić innowacje do skalowalnych modeli biznesowych i dalej rozwijać istniejące rozwiązania oprogramowania w chmurze w sposób niezawodny i opłacalny. Andreas Wesselmann zarządzał tą transformacją poprzez aktywne angażowanie kadry kierowniczej i pracowników w kształtowanie przyszłości firmy i zawsze łączył podejście biznesowe ze swoją pasją do technologii i innowacji. 

 Z pasjii technologii i innowacji

- Są to dokładnie dwa obszary, które mnie motywują. Z uwagi na to jestem podekscytowany rozpoczęciem pracy w NFON i optymalnym wykorzystaniem mojego doświadczenia - powiedział Andreas Wesselmann. Oprócz roli CTO, na początku roku zostanie również drugim członkiem zarządu obok Patrika Heidera jako CEO NFON AG. - Zadaniem, które stoi przed nami jest zintegrowanie priorytetów w obszarach technologii, produktów i sprzedaży. Celem takiego działania będzie zapewnienie naszym europejskim klientom spójnej oferty i optymalnego wsparcia w zakresie cyfrowej transformacji i inteligentnego wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań komunikacyjnych w chmurze - powiedział Patrik Heider. 

Nie będziemy się ociągać w 2024

- Nasza podróż, jako wiodącej europejskiej firmy zajmującej się telefonią w chmurze, jest kształtowana przez stały wzrost i pionierskie osiągnięcia - powiedział Patrik Heider.

Istotne jest, aby nasze portfolio produktów i platforma technologiczna zapewniały niezawodność, skalowalność i innowacyjność zaawansowanych rozwiązań chmurowych. Nowa kadra kierownicza, na czele z CEO i CTO, z optymizmem patrzy w przyszłość, pełną ekscytujących zmian - podsumował Patrik Heider. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl