ASICS wprowadza tenisową nowość – SOLUTION SPEED FF3


ASICS wprowadza tenisową nowość – SOLUTION SPEED FF3
2023-12-04
Marka ASICS wprowadza na rynek nowe buty do tenisa ziemnego. Kluczowym atutem modelu SOLUTION SPEED FF3 jest zupełnie nowa technologia PRECISION-SOLE, opracowana przy użyciu sztucznej inteligencji oraz klasycznego, japońskiego rzemiosła.

Łączy w sobie elastyczność i przyczepność, odpowiadając na wymagania szybkich, a także wszechstronnych tenisistów.

 

Model ASICS SOLUTION SPEED FF3 to pierwszy wybór zawodowych graczy, Aleksa de Minaura oraz podwójnej medalistki olimpijskiej z Tokio, Belindy Bencic. – Do zespołu ASICS dołączyłam w kwietniu br., ale tak naprawdę seria SOLUTION SPEED FF jest moją ulubioną już od dłuższego czasu. Reprezentuję silną tenisową markę, a będąc bliżej inżynierów, dostrzegłam, jak dużą wagę przywiązują do każdego szczegółu. Filozofia w zdrowym ciele, zdrowy duch znajduje swoje odzwierciedlenie we wszystkich obszarach działalności – powiedziała Szwajcarka. – Zaangażowanie w proces tworzenia obuwia, które już wcześniej spełniało najwyższe standardy, jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Najnowszy model zapewnia mi jeszcze większą elastyczność oraz lekkość. Wychodząc na kort, czuję, że moje buty robią realną różnicę – dodał reprezentant Australii.

 

ASICS opracowuje swoje modele w oparciu o styl gry, czyli sposób, w jaki tenisista porusza się na korcie. SOLUTION SPEED FF3 to flagowe obuwie „all-court” – lekki i dynamiczny but do zwiększenia zasięgu w polu gry. Zapewnia lepsze przyspieszenie w przejściu od pełnego zatrzymania do sprintu, jest więc doskonały dla zawodników, którzy chcą szybko dotrzeć do piłki i mieć więcej czasu na zaplanowanie uderzenia z całym impetem.

 

Proces tworzenia nowych produktów rozpoczynamy od wdrożenia podstawowych filarów filozofii projektowania ASICS – testy realizowane przez zawodowych sportowców, nauki biomechaniczne, wykorzystanie materiałów z recyklingu. Dziesięciolecia ciągłych innowacji prowadzą nas do implementacji asortymentu możliwie najlepszego zarówno dla ciała, jak i umysłu. Model SOLUTION SPEED FF3 jest doskonałym świadectwem naszego podejścia i jestem przekonany, że okaże się przełomem dla szybkich oraz wszechstronnych graczy – podsumował Tatsuya Ishikawa, globalny Product Manager w ASICS, który odpowiada za kolekcje do tenisa ziemnego.

 

ASICS SOLUTION SPEED FF3 to pierwsze obuwie tenisowe w asortymencie japońskiej marki, które zawierają logo neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla. 

 

Buty są dostępne na ASICS.com i Strefa-tenisa.com.pl.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl