Atrakcyjne mieszkania w dwóch poznańskich lokalizacjach – sprawdź ofertę ROBYG!


2023-12-18
ROBYG oferuje nowoczesne, komfortowe mieszkania w ramach dwóch poznańskich inwestycji: Początek Piątkowo oraz Stacja Jeżyce.

Bliskość centrum czy sąsiedztwo natury z szybkim dojazdem do najważniejszych punktów na mapie Poznania? Bez względu na preferencje przyszli właściciele mieszkań od ROBYG mogą liczyć na nowoczesne, komfortowe i estetyczne rozwiązania. Deweloper oferuje swoim klientom prawie 200 lokali na dwóch osiedlach – Początek Piątkowo i Stacja Jeżyce.

Początek Piątkowo – miejsce nowych możliwości

ROBYG rozpoczął sprzedaż drugiego etapu Początku Piątkowo w lipcu. W tej chwili w ofercie znajduje się 55 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 87 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Poznania, nieopodal rezerwatów przyrody Żurawiniec i Meteoryt Morasko. Początek Piątkowo charakteryzuje się podwyższonym standardem – jest wyposażony w antywłamaniowe drzwi wejściowe, doskonałej klasy okna PCV skutecznie chroniące przed wiatrem oraz hałasem, a także inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem ROBYG Smart House by Keemple.

Części wspólne zasilane są w energię generowaną przez panele fotowoltaiczne, zaś do mniejszego zużycia prądu przyczynia się sterowane czujnikami ruchu oświetlenie LED. Oba rozwiązania nie tylko wpływają korzystnie na środowisko, lecz także pozwalają na ograniczenie rachunków mieszkańców. Osiedle posiada ponadto miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, wewnętrzną siłownię, place zabaw oraz tereny zielone.

Początek Piątkowo to nasza propozycja dla osób, którzy cenią sobie bliskość natury, a jednocześnie zależy im na dobrej komunikacji z centrum miasta. Docenili to już mieszkańcy, którzy zdecydowali się na zakup nieruchomości w pierwszym etapie tej inwestycji. Projektując drugi etap skupiliśmy się ponownie na połączeniu elegancji i nowoczesności, chcąc zapewnić jak najwyższy standard na poznańskim rynku – mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Stacja Jeżyce – mieszkania gotowe do odbioru

Klientom, którym zależy na gotowych do odbioru mieszkaniach w centrum miasta, ROBYG proponuje inną inwestycję – Stację Jeżyce. Na osiedlu znajdującym się przy ul. Stanisława Barańczaka obecnie dostępnych jest 124 lokali o powierzchni od 30 m2 do 113 m2. To przestrzeń dla osób, które uwielbiają korzystać z miejskiego życia – w pobliżu znajduje się wiele kawiarni, restauracji, parków i instytucji kulturalnych.

Stacja Jeżyce wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim designem. Jest to miejsce dostosowane do potrzeb osób prowadzących różne style życia – znajdują się tu stojaki i ścieżki rowerowe, place zabaw oraz strefy relaksu. Ponadstandardowa wysokość mieszkań (2,65 m) w połączeniu z dużymi oknami, balkonami i tarasami zapewnia mieszkańcom jasne, przestronne i komfortowe miejsce do życia.

Stacja Jeżyce została wyposażona również w ekologiczne i energooszczędne rozwiązania z naszego standardu. W częściach wspólnych zastosowaliśmy oświetlenie LED, a każde mieszkanie jest wyposażone w inteligentny system ROBYG Smart House by Keemple, który umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi oraz systemami bezpieczeństwa. Na komfort mieszkańców składają się ponadto nowoczesne, cichobieżne windy, całodobowy monitoring w jakości HD oraz instalacje światłowodowe zapewniające dostęp do najszybszego Internetu. A wszystko to dostępne już od zaraz – dodaje Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

ROBYG – twój zaufany deweloper!

Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, atrakcyjne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni – planując swoją przyszłość warto zapoznać się z ofertą ROBYG.

Szczegółowe informacje o mieszkaniach i inwestycjach firmy w Poznaniu są dostępne na stronie https://poznan.robyg.pl/.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

qacommunications_2022

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl