Aukcja charytatywna “Artyści dla koni”


2023-12-06
W najbliższą niedzielę, 10 grudnia o godz. 16:00 odbędzie się charytatywna licytacja online dzieł sztuki na rzecz koni z Azylu “Ktosiowo”. Wydarzenie organizuje Fundacja KTOŚ przy wsparciu OKAM, który na prezentację obrazów udostępnia przestrzeń na swojej działce w bramie głównej inwestycji F.S.O. PARK przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie, skąd realizowana będzie transmisja.

Licytacja obejmie niemal 90 obrazów niezależnych artystów, którzy zdecydowali się przekazać je w ramach osobistej pomocy 28 koniom z Azylu „Ktosiowo", zlokalizowanym w województwie mazowieckim, k. Jeruzala. Dzięki środkom z aukcji uratowane przez Fundację KTOŚ zwierzęta będą mogły zostać poddane leczeniu i rehabilitacji, a Fundacja dalej kontynuować realizację swojej misji - ochrony praw zwierząt i niesienia im pomocy.

Transmisja online aukcji odbędzie się na stronie Fundacji na Facebooku.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl