Bezprzewodowe słuchawki Padmate -75% na Black Friday


Bezprzewodowe słuchawki Padmate -75% na Black Friday
2023-11-24
Z okazji Black Friday dystrybutor słuchawek Padmate polski dystrybutor elektroniki i sprzętu domowego 4cv Mobile przygotował promocję -75% na model PaMu Scroll, w której ich cena została obniżona z 199 zł na 49 zł. Bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki mają Bluetooth 5.0.

Litowo-jonowa bateria słuchawek Padmate PaMu Scroll ma pojemności 55 mAh, a etui ładującego - 500 mAh. Pełne naładowanie urządzenia pozwala na 5 godzin rozmów w trybie głośnomówiącym, 3,5 godziny słuchania muzyki lub 100 godzin czuwania. Dodatkowo przenośne etui ładujące zapewnia 3 pełne ładowania słuchawek, co łącznie umożliwia korzystanie z nich ponad 10 godzin. Ładowanie urządzenia trwa 2 godziny.


Słuchawki są wyposażone w technologię redukcji szumów CVC, która szczególną rolę odgrywa podczas połączeń telefonicznych. Dzięki niej rozmówca nie słyszy zniekształconych dźwięków, pochodzących z otoczenia. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim designem, a stylowe etui wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa oraz skóry, dostępne są trzy wersje kolorystyczne: czarno-złota, brązowa, różowa oraz czarna.

Słuchawki łączą się z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth 5.0, zasięg połączenia to do 10 m. Waga urządzenia to zaledwie 5 g. Wymiary etui służącego do bezpiecznego przechowywania oraz ładowania słuchawek to 96 × 37 × 37 mm. W promocyjnej cenie Padmate PaMu Scroll kosztują 49 zł, zamiast regularnej ceny 199 zł.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rocket Science Communications
http://

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl