Black Weekend w Centrum Janki


Black Weekend w Centrum Janki
2023-11-20
Już 24 i 25 listopada w Centrum Janki klienci będą mogli nie tylko kupić mnóstwo produktów w supercenach, ale również zdobyć nagrody za zakupy.

 

W ramach Black Weekend na klientów galerii czekały będą praktyczne ekotorby oraz karty podarunkowe do Centrum Janki o wartości 100 zł.

 

W  najbliższy piątek i sobotę, czyli 24 i 25 listopada, klienci Centrum Janki będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych prezentów. Galeria postanowiła największe w roku święto promocji obchodzić pod hasłem „Color is the new black”, dlatego będzie tam można znaleźć barwną scenografię i przyciągające oko stylizacje.

 

Robiąc zakupy w Centrum Janki na kwotę co najmniej 200 zł na maksymalnie 2 paragonach będzie można otrzymać praktyczną i ekologiczną torbę. Stworzona z banerów reklamowych szoperka z wewnętrzną kieszonką zamykaną na zamek będzie idealną towarzyszką każdych zakupów. Duża pojemność i solidne rączki wykonane z pasów samochodowych sprawią, że zmieści się do niej naprawdę wiele, a przy okazji banery zyskają swoje drugie życie. Natomiast robiąc zakupy za kwotę 450 zł na maksymalnie 2 paragonach można zdobyć kartę podarunkową do Centrum Janki o wartości 100 zł. Ekologiczna karta wyprodukowana bez użycia plastiku, to doskonały pomysł na prezent. Zdobycie upominków będzie dziecinnie proste: paragony wystarczy zarejestrować w Punkcie Obsługi Akcji, gdzie znajdziemy także regulamin promocji.

 

Black Weekend w Centrum Janki będzie również okazją do tego, by podejrzeć jesienno-zimowe stylizacje stworzone przez stylistkę. To idealny moment na to, by poszukać swojego nowego stylu i uzupełnić garderobę dla całej rodziny w promocyjnych cenach. Obniżki z pewnością ucieszą także tych, którzy planują w tym czasie zaopatrzyć się w prezenty bożonarodzeniowe dla swoich bliskich.

 

Oszczędności zdobyte przy okazji promocji oraz zdobyte karty podarunkowe umożliwią jeszcze lepsze gospodarowanie domowym budżetem. To oznacza więcej gotówki na jesienne przyjemności i prezenty dla bliskich nam osób.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl